5
„Man United” – „Barcelona” (nuotr. SCANPIX)

Ketvirtadienį Europos lygos atsakomosiose šešioliktfinalio rungtynėse „Manchester United“ namuose 2:1 palaužė „Barceloną“ ir bendru rezultatu įveikė ją 4:3 bei anksti paliko ją be europinio turnyro.

5

Jau 15-ą minutę baudos aikštelėje kovodamas dėl kamuolio už rankos varžovą prilaikė Bruno Fernandesas ir taip į savos komandos vartus uždirbo 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Robertas Lewandowskis (18‘).

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Man United“ vartininkas Davidas de Gea klydo išmušdamas kamuolį, tačiau du kartus nuostabiai „Barcelona“ smūgius blokavo Casemiro.

„Man United“ nuostabiai pradėjo antrąjį kėlinį, kai Fredas (47‘) smūgiu iš baudos aikštelės išlygino rezultatą – 1:1.

Į priekį „Man United“ išsiveržė 73-ią minutę, kai „Barcelona“ du šeimininkų smūgius, tačiau tada kamuolys atšoko prie Antony, kuris nuostabiu smūgiu nuginklavo „Barcelona“ vartų sargą Marcą-Andre ter Stegeną.