Laiminga pabaiga? Donatas Motiejūnas sukirto rankomis su „Nets“

Bruklino „Nets“ komanda su apribotuoju laisvuoju agentu Donato Motiejūnu galiausiai pasirašė kontraktą. Aukštaūgis iš Lietuvos parašą padėjo po trejų metų 37 mln. JAV dolerių vertės kontrakto ir dabar Hiustono „Rockets“ komanda turi tris dienas apsispręsti, ar pateikti tokią pačią sutartį ir puolėją išsaugoti.

20

„Nets“ komanda apie D.Motiejūno įsigijimą svarstė kurį laiką ir ji jaučiasi ramiai dėl D.Motiejūno nugaros būklės, nors praėjusį sezoną Detroito „Pistons“ būtent dėl jos vetavo mainus. „Aš esu laimingas. Tai truko per ilgai. Laikiau labai ilgai, tiesiog noriu žaisti krepšinį“, - ESPN sakė D.Motiejūnas.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donatas Motiejūnas ir jo karjera NBA

Pirmi dveji kontrakto metai yra garantuoti, o po to komanda turės teisę sutartį nutraukti. Tai rodo, kad „Nets“ tiki aukštaūgiu. „Jie parodė, kad manimi tiki. Mano nugarai komanda paskyrė daug tyrimų, testų ir ji pamatė, kad jai viska gerai. Po „Pistons“ sprendimo daug kas abejojo manimi. „Nets“ komanda parodė, kad ji mano mane savo ateities dalimi. Jeigu ten nežaisiu, Hiustone būsiu laimingas taip pat“, - sakė D.Motiejūnas.

REKLAMA

Kontraktą pasirašęs D.Motiejūnas grįžta į Hiustoną, kur lauks „Rockets“ komandos sprendimo. Pranešama, kad „Nets“ komanda specialiai laukė, kol baigsis neoficialius „Rockets“ klubo terminas, kuris truko iki lapkričio 23 dienos ir po kurio Teksaso klubo vadovybė gali turėti mažesnį tikslą išlaikyti žaidėją.

Hiustono ekipa prieš paskutinę termino dieną atsiėmė paskutinį savo pasiūlymą, nes jeigu kontraktą pasirašytų po šio termino, komanda žaidėjo šį sezoną nebegalėtų iškeisti. „Nets“ komanda vasarą bandė įsigyti du apribotuosius laisvuosius agentus Tylerį Johnsoną ir Alleną Crabbe‘ą, jiems atitinkamai pasiūlydama 50 mln. JAV dolerių ir 75 mln. JAV dolerių, tačiau abu krepšininkus pasiliko jų pirminės komandos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų