Estijoje vykusiame 30-ajame Jaan Jaago atminimo graikų-romėnų imtynių turnyre jaunimo amžiaus grupėje varžybų nugalėtojais tapo Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) auklėtiniai - Remigijus Guntis (svorio kategorija iki 50 kg) ir Eivydas Sekus (54 kg) bei sunkiasvoris panevėžietis Domantas Vizbaras.

Ypač daug pagyrimo žodžių nusipelnė buvęs Šiaulių rajono auklėtinis R. Guntis. Trenerio Valdo Jasočio auklėtinis finalinėje imtyje surado išeitį iš keblios situacijos ir nugalėjo trejais metais vyresnį suomį Harrį Gronholmą.

Sidabro medalius iškovojo Žydrūnas Vedrevičius (46 kg; LOSC) ir Justinas Matuliauskas (76 kg) iš Panevėžio.

LOSC auklėtinis Vilius Laurinaitis svorio kategorijoje iki 69 kilogramų liko trečias.

Vaikų amžiaus grupėje trečiąją vietą užėmė panevėžietis Kristupas Šleiva (29 kg).

Jaunimo turnyre Estijoje dalyvavo 138 sportininkai Lietuvos, Latvijos, Suomijos bei Estijos.