Italijos Serie A lygos lyderiai Milano „Inter“ futbolininkai namie iškovojo sunkią pergalę žaisdami su 17-oje vietoje esančia „Venezia“ ekipa.

Venecijos komanda išsiveržė į priekį 18 min., kai įvartį įmušė Thomas Henry. Čempionai dar iki pertraukos sugebėjo išlyginti rezultatą – tą 40 min. padarė Nicolo Barella.

Bet pergalingo įvarčio „Inter“ gerbėjai sulaukė tik paskutinę rungtynių minutę. Milano klubui pergalę tiksliu smūgiu galva išplėšė bosnis Edinas Džeko – 2:1.

Po šios pergalės „Inter“ atstatė 5 taškų pranašumą prieš antroje vietoje žengiantį kitą miesto klubą „Milan“.

Per kitas rungtynes „Genoa“ ir „Udinese“ sužaidė be įvarčių, 0:0.