„Žalgiris“ su Latvijos čempionais sužaidė lygiosiomis

Pirmąsias kontrolines 2022 metų rungtynes „Žalgiris“ Vilniuje baigė lygiosiomis 2:2 (0:1) su Latvijos čempionu Rygos RFS komanda.

Žalgiriečiams šioje dvikovoje dėl traumų ir kitų priežasčių negalėjo padėti šeši futbolininkai. Komandos gretose debiutavo naujokas Nicolas Gorobsovas ir komandą pretenduojantis papildyti Mathias Oyewusi.

Pirmajame kėlinyje abi komandos daug progų nesukūrė, o vienintelis latvių įvartis krito 9 min. po perdavimo iš krašto ir smūgio galva.

Geriausią progą pirmajame kėlinyje „Žalgiris“ turėjo prieš pertrauką, kai Mathias Oyewusi smūgį atrėmė RFS vartininkas Vytautas Černiauskas.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą po Manto Kuklio perdavimo galva išlygino Francis Kyeremeh.

Likus žaisti aštuonias minutes po klaidos gynyboje ir vartininko Tomislavo Duka pražangos RFS rezultatą persvėrė smūgiu nuo 11 metrų žymos.

Susitikimo pabaigoje smūgiu iš dešinio baudos aikštelės krašto lygiąsias išplėšė Saulius Mikoliūnas.

„Žalgiris“ E. Gertmonas (46‘ T. Duka), J. Bopesu (76’ G. Nikonovas), I. Tatomirovic (67’ N. Ljubisavljevic), K. Kažukolovas (76‘ N. Stankevičius), M. Pavelič, N. Gorobsov (63‘ S. Mikoliūnas), M. Kuklys, O. Verbickas (67‘ A. Olubi), M. Oyewusi, F. Kyeremeh, J. Tadič (46’ M. Burba).