47
 „Žalgiris“ – „Barcelona“ (nuotr. zalgiris.lt)

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ stojo į antrąją Eurolygos atkrintamųjų serijos kovą prieš „Barcelona“. Žalgiriečiai Barselonoje bandė išlyginti serijos rezultatą, po to kai triuškinančiai pralaimėjo pirmame susitikime. Po neįtikėtinos kovos taškas į tašką rezultatu 81:89 (21:20; 23:25; 22:23; 15:21) kauniečiai vėl nusileido Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniams ir seriją pralaimi 2-0.

47

Rungtynes žalgiriečiai pradėjo su neįtikėtina energija ir užsivedimu. Komandos taškų kraitį atidarė Ignas Brazdeikis, kuris kartu su kapitonu Edgaru Ulanovu netrukus įsmeigė ir po tritaškį metimą. Nepaisant gero žaidimo, K. Maksvyčio auklėtiniams nepavyko išsiveržti į priekį, nes aikštės šeimininkai palaikė tokį patį tempą ir vyko kova taškas į tašką.

Baigiantis ketvirčiui E. Ulanovas išprovokavo tris baudų metimus, kuriais išvedė „Žalgirį“ į priekį solidesne persvara (19:14). Visgi netrukus kauniečiai suklydo, leido įsisiautėti Rokui Jokubaičiui, tačiau kėlinį užbaigė pirmaudami vienu tašku (21:20).

Antrajame ketvirtyje žalgiriečiai puikiai provokavo varžovų pražangas. Praėjus kiek daugiau nei trims kėlinio minutėms „Barcelona“ jau turėjo keturias komandines pražangas, tačiau per keletą sekančių minučių jų prisirinko ir žalgiriečiai. Nors katalonai konstravo itin agresyvų puolimą tuo pačiu atsakė ir žalgiriečiai neleisdami aikštės šeimininkams išsiveržti į priekį.

Ketvirčio pabaigoje emocijų dėl neaiškios pražangos nesutramdęs K. Maksvytis užsidirbo techninę pražangą, o po jos katalonai išsiveržė į priekį (40:43). Nors žalgiriečiams pavyko priartėti prie aikštės šeimininkų, galiausiai į ilgąją pertrauką jie iškeliavo  atsilikdami vienu tašku (44:45).

Po ilgosios pertraukos sugrįžę žalgiriečiai turėjo bėdų. Keletą atakų katalonų gynybos pralaužti nepavyko, o vėliau pastarieji pradėjo bausti taikliais metimais (47:51). Tačiau ketvirčio pabaigoje K. Maksvyčio auklėtiniams pavyko atsigauti ir išlyginti rezultatą. Likus kelioms sekundėms iki trečiojo ketvirčio pabaigos katalonai sugebėjo pataikyti ir vėl išsiveržė į priekį (65:68).

Primename, jog trečiadienio vakarą Kazio Maksvyčio auklėtiniams nepavyko Eurolygos atkrintamųjų serijos pradėti pergale prieš „Barcelona“ ekipą. Pirmose serijos rungtynėse iki 3 pergalių rezultatu 69:91 Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sutriuškino buvusį stratego klubą.

Lemiamas kėlinys vėl prasidėjo bėdomis „Žalgiriui“. Pasipylė kauniečių klaidos, o katalonai jas išnaudojo skirtumui padidinti. Visgi laiku susivokę žalgiriečiai sugrįžo į kovą ir joje laikėsi iki pat paskutinės sekundės. Deja, tačiau parako pergalei iškovoti „Žalgiriui“ neužteko ir kauniečiai patyrė antrąjį pralaimėjimą ketvirtfinalio serijoje.

„Žalgiris“: Ignas Brazdeikis 20 (4/8 dvit., 3/5 trit., 3/3 baud.), Edgaras Ulanovas 13, Laurynas Birutis 10, Rolandas Šmitas 8, Isaiah Tayloras ir Arnas Butkevičius po 7, Lukas Lekavičius 5, Tomas Dimša 4.

„Barcelona“: Janas Vesely 26 (10/13 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud., 33 n. b.), Nikola Mirotičius 22, Rokas Jokubaitis 9, Nikola Kaliničius 8, Tomašas Satoransky ir Kyle‘as Kuričius po 6, Nicolas Laprovittola (11 rez. perd.) ir Alexas Abrinesas po 5.

Nusivyliau, isprievartavo kauna...
Labaiausiai patiko teiloro perziura net neziurejo, nes nepristabde video... ka jis galejo matyt? Teisejavimas apgailetinas. Po mustyniu eurolygoj turejo sugrieztet.... apgailetina, slykstu.
Bet kaip teisejau saugo barsa, net slyjstu ziureti. Ta moteris tai kazkas bausaus.
Baisu dėl teisėjavimo
Faktas, kad Barsa buvo saugoma teisėjų ir galėjo daugiau daryti nebaudžiama. 4 kėlinyje tikrai Mirotičius puolime prasižengė, bet švilpukai tylėjo. Šarai, sutik, kad jei ne 7 žaidėjas - teisėjai, tai būtų pralaimėta. Žinau, kad Šaras paskaito komentarus.