„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose net 9:0 nušlavė „Bournemouth“ futbolininkus.

Luisas Diazas jau 3-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ ekipą į priekį 1:0.

Harvey Elliottas 6-ąją minutę iš tolimesnės distancijos pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0.

Trentas Alexanderis-Arnoldas 28-ąją minutę galingu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir rezultatas tapo jau net 3:0.

Roberto Firmino 31-ąją minutę taip pat tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 4:0.

Virgilis van Dijkas pirmojo kėlinio pabaigoje taip pat pridėjo savo įvartį ir dar labiau padidino šeimininkų pranašumą 5:0.

Chrisas Mephamas antrojo kėlinio pradžioje nukreipė kamuolį į savus vartus ir rungtynių rezultatas tapo jau net 6:0.

R.Firmino, Fabio Carvalho ir L.Diazas antrajame kėlinyje pasiuntė kamuolį į vartus, o „raudonieji" šventė įspūdingą pergalę rezultatu 9:0.

„Liverpool“ pirmą kartą „Premier“ lygos istorijoje pirmoje rungtynių pusėje varžovams atseikėjo net penkis įvarčius.

Tai yra pirmoji Jurgeno Kloppo vadovaujamos komandos iškovota pergalė vietiniame čempionate šį sezoną. „Raudonieji“ sezono starte susitikimus su „Fulham“ ir „Crystal Palace“ baigė lygiosiomis, o vėliau patyrė nesėkmę prieš „Manchester United“.