Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) startavo visos jaunųjų talentų kartos likimą nuspręsianti diena – naujokų birža.

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) startavo visos jaunųjų talentų kartos likimą nuspręsianti diena – naujokų birža.

REKLAMA

Pirmuoju šaukimu pasirinktas Cade‘as Cunninghamas. Oklahomos Valstijos universiteto žvaigždė visus metus išlaikė pozicijas kaip talentingiausias savo kartos žaidėjas.

Savo pavardę aukštesniu nei prognozuota 34-uoju šaukimu išgirdo Rokas Jokubaitis. Teisės į lietuvį atiteko Niujorko „Knicks“ klubui.

Įvykę mainai: Filadelfijos „76ers“ už 2 milijonus Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių nupirko 53-ąjį šaukimą, anksčiau priklausiusį Naujojo Orleano „Pelicans“.

Detroito „Pistons“ išsiuntė Masoną Plumlee ir 37-ąjį šaukimą į Šarlotės „Hornets“, mainais gaudami 57-ąjį šaukimą. 

REKLAMA

Indianos „Pacers“ mainais gavo Milvokio „Bucks“ priklausiusį 31-ąjį šaukimą. Čempionai už tai gavo 54-ąjį ir 60-ąjį šaukimas bei ateities antrojo rato šaukimą.

Russellas Westbrookas kartu su tolimos ateities šaukimais buvo išsiųstas į Los Andželo „Lakers“. Vašingtono „Wizards“ už tai gavo Kyle'ą Kuzma, Montrezlą Harrellą, Kentaviousą Caldwellą-Pope'ą ir 22-ąjį šios biržos šaukimą (Isaiah Jacksonas). Pastarasis buvo atskiru sandoriu išsiųstas į Indianos „Pacers“ už Aaroną Holiday'ų ir 31-ąjį šaukimą.

REKLAMA
REKLAMA

Oklahomos „Thunder“ prieš pat pasinaudodama iškeitė 16-ąjį šaukimą (Alperenas Šengunas) į Hjustono „Rockets“, už tai gaudama du ateities pirmojo rato šaukimus ir dar labiau papildydama savo kolekciją.

Niujorko „Knicks“ 19-ąjį šaukimą (Kai'us Jonesas) išsiuntė į Šarlotę už ateities pirmojo rato šaukimą.

„Knicks“ ir Los Andželo „Clippers“ apsikeitė 21-uoju (Keonas Johnsonas) ir 25-uoju šaukimais (Quentinas Grimesas).

Niujorko klubas kaip kompensaciją gavo ateities šaukimą. Bruklino „Nets“ išsiuntė Landry Shametą į Fyniksą, už tai gaudami Jevoną Carterį ir 29-ąjį naujokų biržos šaukimą (Day'Ronas Sharpe'as).

Memfio „Grizzlies“ antrus metus paeiliui mainais pasiekė 30-ąjį šaukimą (Santi Aldama).

Šį kartą pirmasis ratas buvo uždarytas perėmus Jutos „Jazz“ galimybę rinktis naujoką, už tai atidavus 40-ąjį ir du ateities antrojo rato šaukimus.

Oklahomos „Thunder“ 34-ąjį ir 36-ąjį šaukimus pavertė NIujorko „Knicks“ 32-uoju šaukimu.

Per vidurį atsidūręs 33-asis šaukimas iš Orlando „Magic“ buvo išsiųstas į Los Andželo „Clippers“ kraitį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų