Lietuvos rinktinė Europos čempionate patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės 77:73. Nors Kazio Maksvyčio auklėtiniai antroje rungtynių pusėje kelis kartus turėjo 6 taškų pranašumą, tačiau lemiamo ketvirčio metu lietuviai dažnai klydo, o patyrę Prancūzijos rinktinės krepšininkai mūsiškių klaidas sėkmingai pavertė lengvais taškais.

Minutinės pertraukėlės trečiajame ketvirtyje metu Marius Grigonis komandos draugus ragino drausmingiau grįžti į gynybą: „Apsiraminam, grįžtam kartu, neforsuojame.“

Ypatingai skaudžiai ketvirtajame kėlinyje lietuvius baudė Evanas Fournier. Patyręs gynėjas dažnai imdavosi iniciatyvos ir kada jo rinktinei labiausiai reikėjo, greitajame puolime smeigė itin svarbų tritaškį iš eigos.

„Neužpuolame, gauname lengvus taškus, pasilikite energijos gynybai“, – iki rungtynių pabaigos likus dviems minutėms tą pačią rinktinės bėdą akcentavo K. Maksvytis. Jis taip pat turėjo auklėtiniams pastabų dėl prasto išsidėstymo aikštėje.

Ką K. Maksvytis sakė krepšininkams klausykitės straipsnio viršuje.