Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė (0/2) pralaimėjo ir antrąjį mūšį Europos čempionate. Kazio Maksvyčio auklėtiniai B grupės rungtynėse 73:77 (25:23, 16:17, 15:10, 17:27) nusileido Prancūzijos rinktinei (1/1).

Lietuviai uraganiniu puolimu pradėjo mačą. Tūkstantinės minios palaikoma Kazio Maksvyčio kariauna puikiai žaidė abejose aikštės pusėse, o pirmąjį savo tritaškį čempionate pataikė ir Jonas Valančiūnas.

Geros bangos vedami lietuviai kėliniui įpusėjus pirmavo 18:6.

Tiesa, prancūzai nesirengė paleisti lietuvių ir po minutės pertraukėlės jau patys surengė kelias atakas be atsako, pridėjo ir tritaškį, o galiausiai ir beveik pavijo lietuvius (23:25).

Vėliau sekė kova taškas į tašką ir nei vienai iš komandų atitrūkti pernelyg į priekį nepavyko. Lietuviai į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami vos tašku.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje per daug nesikeitė. Pirmavo tai vieni, tai kiti arba rezultatas buvo lygūs.

Nerezultatyviame trečiajame kėlinyje lietuviai prancūzams leido įmesti tik 10 taškų, patys sumesdami 15.

Įnirtingas ir artimas mūšis tęsėsi iki pat mačo pabaigos. Sužaidus keturias minutes ketvirtajame kėlinyje rezultatas buvo lygus 60:60.

Vis dėlto prancūzų žvaigždės Evano Fournier tempiami prancūzai lemiamu metu spurtavo 11:4, o lietuviai sustojo.

Nors lietuviai dar bandė gelbėtis, R. Jokubaitis pataikė du tolimus metimus, bet prancūzai galiausiai išlaikė minimalų, bet pergalingą pranašumą.

Lemiamu metu varžovai sumetė baudas ir iškovojo pergalę 77:73.

Prancūzams net 27 taškus pelnė E. Fournier.

Lietuvių gretose Jonas Valančiūnas pelnė 15 taškų (8 atk. kam.), 14 pridėjo Rokas Jokubatis, Marius Grigonis surinko 13.

Lietuviai vėl suklydo daugiau kartų (17) nei atliko rezultatyvių perdavimų (16).

Lietuvos rinktinė poilsio neturės daug, kadangi jau rytoj, sekmadienį, laukia kitas B grupės mačas su šeimininkais vokiečiais (2/0).

Lietuva: Jonas Valančiūnas 15 (8 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 14 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Marius Grigonis 13, Ignas Brazdeikis 12, Domantas Sabonis (9 atk. kam.) ir Lukas Lekavičius po 6, Rokas Giedraitis 4, Mindaugas Kuzminskas 3.

Prancūzija: Evanas Fournier 27 (4/12 tritaškių), Guerschonas Yabusele 9 (5 atk. kam.), Rudy Gobertas ir Terry Tarpey po 8.

Saboniuka isleis i aikste, perjungiu kanala ir ziuriu sveikinimo koncerta. Amen.
apie Berlyna tik pasvajot. Spjaunu i saboniuka. Netikes visiskai.