Domantas Sabonis surengė dar vieną įsimintiną pasirodymą Indianos „Pacers“ (17-22) gretose, bet jo atstovaujama komanda namuose 115:124 (40:25, 21:33, 30:31, 24:35) nusileido Bruklino „Nets“ (28-13) ekipai.

Svečiai vertėsi be lyderių Kevino Duranto ir Kyle'o Irvingo.

Lietuvis per 39 minutes atliko trigubą dublį, kai pelnė 18 taškų (7/9 dvit., 1/2 trit., 1/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, permė keturis kamuolius, 4 sykius suklydo ir tiek pat kartų prasižengė.

Tai buvo jau šeštasis šiemet ir dešimtasis lietuvio trigubas dublis karjeroje. Pagal surinktų trigubų dublių rekordą viename sezone jis tapo „Pacers“ rekordininku.

„Pacers“ kartu tai buvo jau šeštoji nesėkmė iš eilės. Tokią seriją Indianos klubas paskutinį kartą fiksavo 1985-aisiais, o 1999 m. atidarytoje dabartinėje arenoje tokios serijos dar nebuvo.

11 perdavimų kartu yra ir krepšininko asmeninis pakartotas karjeros rekordas.

Rungtynėse šeimininkai subyrėjo ketvirtame kėlinuke. Prieš jį dar turėjo dviejų taškų persvarą, bet tada pralaimėjo atkarpą 16:3, varžovai kiek atritrūko ir „Pacers“ jų pasivyti jau nesugebėjo.

„Pacers“ kartu tai buvo ketvirtoji nesėkmė per penkerias paskutines rungtynes.

Lemiamame kėlinyje D. Sabonis dar užfiksavo itin gražų perdavimą, kai prarasdamas balansą bei krisdamas ant parketo vis vien sugebėjo tiksliai perduoti kamuolį palei galinę liniją bėgančiam Dougui McDermottui.

Nugalėtojams Jamesas Hardenas įmetė 40 taškų (11/18 dvit., 2/9 trit., 12/14 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

„Pacers“ gretose rezultatyviau už D. Sabonį žaidė Malcolmas Brodgonas, įmetęs 24, Carisas LeVertas pridėjo 19 taškų.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 24, Carisas LeVertas 19, Domantas Sabonis 18 (11 atk. kam., 11 rez. perd.,), T.J. McConnellis  ir Dougas McDermottas po 12.

„Nets“: Jamesas Hardenas 40 (10 atk. kam., 15 rez. perd.), Joe Harrisas 19, Jeffas Greenas ir Tyleris Johnsonas po 15, Bruce'as Brownas ir Nicolasas Claxtonas (8 atk. kam.) po 11.