Į finalą žengusi porinė dvivietė nežino, ko gali tikėtis iš varžovių: „Lengva nebus“

Milda Valčiukaitė ir Donata Karalienė tęsia kovą dėl medalių Tokijo žaidynėse. Moterų porinė dvivietė sekmadienį „Jūros miško“ trasoje 2000 m distancijoje savo plaukime buvo trečios ir žengė į finalą.

Mūsiškės startavo kiek lėčiau, bet jau perkopus 1000 m pasiekė reikalingą trečiąją poziciją.

Įtempta kova su italių kova tęsėsi iki pat 2000 m finišo, bet lietuvėms pavyko apginti savo pozicijas. M. Valčiukaitė ir D. Karalienė pusfinalyje su 7:11.29 min. laiku užėmė trečiąją vietą ir kovos dėl medalių A finale. Nuo lyderių jos atsiliko beveik 7 sek.

„Esame ganėtinai patenkintos startu, jis pavyko geriau nei pirmasis. Atradome savo irklavimo stilių, ritmą, pavyko nesikarščiuoti ir stabiliai irkluoti“, – po finišo sakė D. Karalienė.

Gerinti sportinę formą ir rezultatus joms padeda daug sudedamųjų dalių – aklimatizacija, pirmojo starto patirtis, žinojimas, ko tikėtis iš oro, vandens bangų, besikeičiančio vėjo ir žinoma, ramesni nervai.

Į medalius besitaikanti pora atvira – dar šiek tiek pasitaupo.

„Nežinau, gal paskutinius šimtą metrų, bet stengiausi eiti iki galo. Tai nebuvo kova dėl medalių, bet bandėme surasti yrį ir išnudoti viską iki galo, nes tai patirtis finalui“, – teigė M. Valčiukaitė.

Finale mūsiškių laukia daugybė pajėgių varžovių.

„Rumunės nestebina, jos yra favoritės. Daug naujų komandų yra – zelandžių nauja komanda, iš kai kurių net nežinai ko tikėtis. Finale lengva nebus“, – pripažino D. Karalienė.


Rašyti komentarą...
S
Sporto fanė
2021-07-25 09:59:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sėkmės.merginos!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų