Vėl paskutinė atplaukusi keturvietė: „Pikta, nes tikrai žinai, kad tai ne tavo vieta“

Lietuvos vyrų irklavimo keturvietė Tokijuje turėjo gurkštelėti dar vieną nemalonaus kokteilio gurkšnį – prieš pat į žaidynes įšokę sportininkai 2000 m distancijos perplaukime finišavo paskutiniai ir nepateko į A finalą.

Armandas Kelmelis, Martynas Džiaugys, Dovydas Nemeravičius ir Dominykas Jančionis varžėsi su 6 įgulomis, o tik dvi gavo vietas į finalą.

Mūsiškiai atplaukė paskutiniai ir užtruko 6 min. 14.73 sek. – į finalą pateko britai ir estai. Nuo nugalėjusių Didžiosios Britanijos atstovų lietuviai atsiliko net 18.82 sek.

„Geriau nei blogai – šiek tiek. Buvo geriau nei pirmas startas – irklavimas buvo geresnis, bet laiko pasiruošti neužtenka. Paskutinės dvi savaitės turi būti sunkiausios ir tikslingiausios prieš startą, mes to neturėjome. Dabar bandome padaryti tai, ką galime geriausiai“, – mintimis po finišo su TV3.lt dalinosi jie.

Į žaidynes bilietą jie gavo tik paskutinę akimirką – kai dėl dopingo vartojimo buvo pašalinti rusai, tad kalbėti apie normalų pasiruošimą startas negalima. Apmaudo dėl to neslepia ir lietuviai, kurie mano, kad idealiomis sąlygomis būtų kovoję dėl medalių.

„Pikta, kai esi daužomas – visi tave daužo ir lenkia tokiu dideliu skirtumu. Kai žinai, kad dėl kažkieno kaltės praleidai tiek laiko, kurį galėjai išnaudoti tobulėjimui ir tikrai žinai, kad ne tai tavo vieta, kur esi ir gali kovoti dėl medalių. Verda pyktis viduje, bet stengiamės padaryti geriausiai, ką galime“, – pyksta mūsiškiai.

Prieš startą irklavimo rinktinės vyr. treneris Kęstutis Keblys sakė, kad  koją gali pakišti daug dalykų – aklimatizacija, techninės valties charakteristikos ir svarbiausia, pasiruošimo neturėjimas.

„Čia gavosi labai skanus kokteiliukas toks. Kurio nebesinori ir negalime jo išgerti iki galo“, – pripažino olimpiečiai.

Nors rezultatai – ne tokie, kokių tikėjosi, bet keturvietės dar laukia B finalas, kuriame kovos dėl 7-10 vietų.

„Kaip ir į kiekvieną startą einame padaryti geriausiai, ką galime. Jaučiame, kad valtyje yra ne tas jausmas ir greitis koks turėtų būti. Bet jaučiame labai didelę pagarbą tiek šioms varžyboms, tiek varžovams, todėl atiduosime viską, ką galime“, – žadėjo jie.


Rašyti komentarą...
E
Ekspertas
2021-07-25 07:52:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei esat lūzeriai, sėdėkit ant pečiaus pas save kaime, o ne Rusus kaltinkit, nevykėliai!
Atsakyti
-1

G
Grazina
2021-07-25 08:25:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisybe laimejo, suzvaigzdejimas tai apsuko galva kaimieciams nes isivaizduoja kad laimet turejo
Atsakyti
0

p
petras
2021-07-25 08:13:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matos tas po kaire moka pakalbet bet irkluot tai nelabai. Tikriausiai irkluojant irgi labai "komanduoja". jei pralaimejai nereikia kitu kaltint
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų