Jamesas Hardenas buvo geriausias Bruklino „Nets“ (23-13) žaidėjas pagal visas svarbiausias kategorijas ir atvedė klubą į dar vieną pergalę.

„Nets“ išvykoje po pratęsimo 124:113 (27:21, 30:33, 24:27, 27:27, 16:5) palaužė San Antonijaus „Spurs“ (17-13).

Tai pirma „Nets“ pergalė San Antonijuje nuo pat 2002 metų.

„Spurs“ ketvirtą kėlinį pabaigė spurtu 10:0 ir išplėšė pratęsimą. Pastarąjį geriau pradėjo „Nets“, pelnydami 8 taškus be atsako ir nebeišvaistydami šio pranašumo.

Nugalėtojams J. Hardenas pelnė 30 taškų (9/16 dvit., 3/7 trit., 3/4 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų. Pagal visus šiuos rodiklius jis buvo geriausias „Nets“ gretose.

Kyrie Irvingas pridėjo 27 (6/10 trit.), Bruce’as Brownas 23 taškus.

„Spurs“ komandai DeMaras DeRozanas surinko 22 taškus.

„Spurs“ dėl COVID-19 protokolo nepadėjo 5 krepšininkai, o „Nets“ gretose aštuntas rungtynes iš eilės dėl traumos praleido Kevinas Durantas.

„Nets“: J. Hardenas 30, K. Irvingas 27, B. Brownas 23, N. Claxtonas 17.

„Spurs“: D. DeRozanas 22, L. Walkeris ir D. Murray po 19, P. Millsas ir J. Poeltlas po 14.