„Manchester City“ klubas Anglijos FA taurės finale 2:1 įveikė „Manchester United“ futbolininkus ir iškovojo šio turnyro titulą.

Ilkay’us Gundoganas 1-ąją minutę nuostabiu smūgiu pirmuoju lietimu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Rodri 4-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Bruno Fernandesas 33-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir atstatė pusiausvyrą 1:1.

I.Gundoganas 51-ąją minutę smūgiu iš tolimesnės distancijos pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Man City“ naudai 2:1.

Kevinas De Bruyne 62-ąją minutę išsilaisvinęs iš varžovų gynybos atliko smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas.

Marcusas Rashfordas 69-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Erlingas Haalandas 71-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė Davidas De Gea.

Alejandro Garnacho 72-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.

Scottas McTominay‘us 87-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį blokavo varžovas ir nukreipti kamuolio į vartus nepavyko.