Grigonis prisiminė istorinį spurtą: „Tai buvo viena didžiausių švenčių“

Marius Grigonis tapo antruoju Joe Arlaucko svečiu Eurolygos tinklalaidėje „The Crossover“. Joje jis pasidalino savo prisiminimais apie karjerą ir įspūdingą 2019 metų Kauno „Žalgirio“ atkrintamųjų spurtą.

26-erių gynėjas į „Žalgirį“ prisibeldė per kitas duris. Anksti kauniečių jaunimo komandą palikęs žaidėjas išvyko tobulėti į Ispanijos antrąją lygą. Iš ten nuosekliai tobulėdamas jis prasibrovė į Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamą Kauno „Žalgirį“.

„Manau, kad neįmanoma įvykdyti savo tikslų, nes visada nori daugiau. Žinai ir tikiesi, kad būsi geresnis žaidėjas. Jei nieko nepasieki, apima liūdesys. Aš visada norėjau daugiau“, – kalbėjo M. Grigonis.

Lietuvis tinklalaidėje prisiminė įspūdingą „Žalgirio“ 2018-2019 metų sezoną. Pirmus metus po sugrįžimo komandoje žaidęs M. Grigonis pateko į Eurolygos atkrintamąsias fantastiniu šešių iš eilės pergalių spurtu reguliariojo sezono gale.

„Kai pradėjome laiminėti, visi žmonės sakė „Palaukit, kas čia vyksta?“ Kai laimėjome lemiamas rungtynes prieš Madrido „Real“, buvo viena didžiausių švenčių. Tai buvo įspūdinga!“, – prisiminė gynėjas.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų