Belgrade (Serbija) vykstančių 25-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų 100 m plaukimo krūtine finale pirmadienį Lietuvos atstovas Giedrius Titenis 0,1 sek. pagerino Lietuvos rekordą, kurį pasiekė sekmadienį pusfinalyje.

19-metis anykštėnas finale distanciją įveikė per 59,94 sek. ir užėmė ketvirtąją vietą. Iki bronzos medalio lietuviui pritrūko 0,04 sek.

Nugalėjo ukrainietis Igoris Borysikas. Jis 100 m nuplaukė per 59,53 sek. ir 0,37 sek. pagerino žaidynių rekordą, kurį sekmadienį pusfinalyje pasiekė serbas Čaba Siladis.

Sidabro medalį iškovojo italas Fabijus Skocolis (Fabio Scozzoli, 59,85), o bronzos apdovanojimas atiteko Hiromasai Sakimotui (Hiromasa Sakimoto, 59,90).

Finale varžėsi aštuoni plaukikai.

Atrankos varžybose G. Titenis tarp 56 dalyvių užėmė dešimtąją vietą (1.01,49), o pusfinalyje tarp 16 plaukikų buvo antras (1.00,04).