igoris borysikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „igoris borysikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „igoris borysikas“.

Giedriui Titeniui – universiados bronza!

Belgrade (Serbija) vykstančių 25-ųjų pasaulio studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų 200 m plaukimo krūtine varžybose Lietuvos atstovas Giedrius Titenis iškovojo bronzos medalį! 19-metis lietuvis finale distanciją įveikė per 2 min. 11,14 sek. Nugalėjo ukrainietis Igoris Borysikas. Jis 200 m nuplaukė per 2 min. 8,73 sek. ir 1,06 sek. pagerino žaidynių rekordą. Sidabro medalį pelnė japonas Naoja Tomita (Naoya Tomita) - 2 min. 11,02 sek.
2009-07-08

Giedrius Titenis darkart pagerino Lietuvos rekordą

Belgrade (Serbija) vykstančių 25-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų 100 m plaukimo krūtine finale pirmadienį Lietuvos atstovas Giedrius Titenis 0,1 sek. pagerino Lietuvos rekordą, kurį pasiekė sekmadienį pusfinalyje. 19-metis anykštėnas finale distanciją įveikė per 59,94 sek. ir užėmė ketvirtąją vietą. Iki bronzos medalio lietuviui pritrūko 0,04 sek. Nugalėjo ukrainietis Igoris Borysikas. Jis 100 m nuplaukė per 59,53 sek. ir 0,37 sek.