• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kontroliuojančioji akcinė bendrovė „Basketball Holding Company“, valdanti Vilniaus „Wolves“ krepšinio klubą, Dubajaus laisvojoje ekonominėje zonoje įkūrė įmonę „Sandstorm Shooters DMCC“, kuriai buvo suteikta licencija komercinei veiklai.

Kontroliuojančioji akcinė bendrovė „Basketball Holding Company“, valdanti Vilniaus „Wolves“ krepšinio klubą, Dubajaus laisvojoje ekonominėje zonoje įkūrė įmonę „Sandstorm Shooters DMCC“, kuriai buvo suteikta licencija komercinei veiklai.

REKLAMA

Šios įmonės įsteigtas to paties pavadinimo krepšinio klubas sieks varžytis vietinėje Jungtinių Arabų Emyratų lygoje.

2013 m. įkurtoje JAE Nacionalinėje krepšinio lygoje varžosi 7 komandos. Visos jos priklauso viešajam sektoriui, todėl „Sandstorm Shooters“ taptų pirmuoju privataus kapitalo klubu, dalyvausiančiu šios Arabijos pusiasalyje įsikūrusios valstybės čempionate.

Pagal galiojančias tarptautines taisykles, kitose šalyse registruotiems klubams ar kitų šalių nacionaliniuose čempionatuose dalyvaujančioms komandom žaisti oficialias savo čempionatų ar tarptautinių turnyrų, kaip Eurolyga ar Europos taurė, rungtynes Dubajuje, Abu Dabyje ar kitame šalies mieste leidžiama tik gavus JAE krepšinio federacijos pritarimą.

REKLAMA
REKLAMA

Taip pat, norint dalyvauti šios šalies pirmenybėse, reikia, kad naujo klubo prisijungimui pritartų visi jose kovojantys klubai. Be leidimų ir pritarimų JAE galima rengti nebent parodomąsias ar pramoginio pobūdžio krepšinio rungtynes. Todėl Dubajaus ar kito JAE miesto komanda privalės žaisti vietos krepšinio čempionate, jei norės dalyvauti ir Europos klubinio krepšinio turnyruose.

REKLAMA

Atsižvelgdama į tai, bendrovė „Sandstorm Shooters DMCC“ JAE krepšinio federacijai pateikė paraišką tapti vietos čempionato dalyve.

Pasak AB „Basketball Holding Company“ vadovo Andriaus Žiauberio, tai pirmasis didelis žingsnis siekiant įgyvendinti bendrovės plėtros viziją.

„Vienas iš ilgalaikių mūsų tikslų – plėsti bendrovės veiklos rinkas, sukuriant maksimalią verslo organizacijos vertę. Todėl šalia Vilniaus „Wolves“ yra steigiamas klubas Dubajuje. Visi esami ir būsimi „Basketball Holding Company“ bendrovės valdomi klubai bus valdomi iš Lietuvoje esančios būstinės „back office“ principu ir standartais – vieninga žaidėjų duomenų baze, bendromis vadybos patirtimis, konsoliduotų prekės ženklų pardavimu ir žaidėjų rotacija tarp bendrovei priklausančių klubų.

REKLAMA
REKLAMA

Mūsų strateginiai planai orientuoti į Europą ir Artimųjų Rytų regioną. Panašiai, tik didesniu mastu veikia „City Football Group“ holdingo bendrovė, valdanti virš 10 futbolo klubų Niujorke, Mumbajuje, Melburne, Mančesteryje, Jokohamoje ir kitur“, – teigė A. Žiauberis.

Tuo pačiu, jis patikino, kad „Wolves“ klubas tęs veiklą Lietuvos sostinėje.

„Norime patikslinti, kad „Wolves“ klubas į Dubajų perkeltas nebus. Jis liks Vilniuje ir toliau kovos tiek Lietuvos, tiek Europos turnyruose, turėdamas atskirą savo biudžetą, infrastruktūrą ir administracinius resursus. Naujajam klubui gali būti skolinami žaidėjai, neatmestinas bendrų vasaros treniruočių stovyklų organizavimas“, – pridėjo A. Žiauberis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Naujo klubo įsteigimas – pirmasis „Basketball Holding Company“ bendrovės plėtros žingsnis. Ateityje nuosekliai planuojama tęsti jos plėtrą, parduodant krepšinio produktą ir kituose didelės perkamosios galios Europos ar Artimųjų Rytų didmiesčiuose, neturinčiuose Eurolygos komandų.

Primename, kad Gediminas Žiemelis išlieka turtingiausiu Lietuvos žmogumi dar bent mažiausiai metams. Tai paaiškėjo portalui Alfa.lt paskelbus turtingiausių žmonių sąrašą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų