Nuostabias FIBA Čempionų lygos rungtynes sužaidė lietuvis Gediminas Orelikas. Krepšininko atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ namuose po pratęsimo 102:93 (21:28, 20:24, 22:19, 23:15, 16:7) nugalėjo Radomo „Rosa“.

Šeimininkai, didžiąją rungtynių dalį vijęsi varžovus, iniciatyvą perėmė mačo pabaigoje. Pratęsimą dvitaškiu su pražanga ir taikliu baudos metimu išplėšė G. Orelikas.

Per papildomas penkias minutes „Umana Reyer“ varžovams šansų nepaliko.

Venecijos krepšininkai atliko 25, Radomo – 13 rezultatyvių perdavimų.

G. Orelikas žaidė 41 minutę, per kurią pelnė 18 taškų. Lietuvis pataikė septynis metimus iš 18, atkovojo aštuonis kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų. Puolėjo sąskaitoje – penkios klaidos ir 19 naudingumo balų.

Kitose rungtynėse Kapo d'Orlando „SikeliArchivi“ svečiuose 61:79 (18:15, 17:26, 11:21, 15:17) neatsilaikė prieš Salonikų PAOK.

Pirmoji mačo dalis vyko permainingai. Šeimininkų pranašumas išryškėjo po pertraukos.

PAOK dvitaškius metė 61 procentų taiklumu (19/31) ir atliko 20 rezultatyvių perdaivmų. „SikeliArchivi“ – aštuonis.

Kapo d'Orlando komandos lietuvis Arnoldas Kulboka per 39 minutes pelnė 11 taškų. Krepšininkas realizavo visas šešias baudas ir atkovojo šešis kamuolius. Arnoldo sąskaitoje – 14 naudingumo balų.

Dramatišką pergalę iškovojo Zelionos Guros „Stelmet“, savo aikštėje 99:96 (22:20, 27:24, 21:25, 29:27) įveikusi Stambulo „Besiktas“.

Turkijos komanda pataikė 18 tritaškių iš 32 (56 procentai), bet varžovams leido atkovoti 18 kamuolių puolant. „Besiktas“ grumtynes po krepšiais pralaimėjo 31:39 ir dažniau klydo – 14:5.

„Stelmet“ lietuvis Martynas Gecevičius per 24 minutes pasižymėjo devyniais taškais ir šešiais rezultatyviais perdavimais. Gynėjas surinko 14 naudingumo balų.