rosa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rosa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rosa“.

Gedimino Oreliko šou: rezultatyvus žaidimas, išplėštas pratęsimas ir trigubo dublio siekis

Nuostabias FIBA Čempionų lygos rungtynes sužaidė lietuvis Gediminas Orelikas. Krepšininko atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ namuose po pratęsimo 102:93 (21:28, 20:24, 22:19, 23:15, 16:7) nugalėjo Radomo „Rosa“. Šeimininkai, didžiąją rungtynių dalį vijęsi varžovus, iniciatyvą perėmė mačo pabaigoje. Pratęsimą dvitaškiu su pražanga ir taikliu baudos metimu išplėšė G. Orelikas. Per papildomas penkias minutes „Umana Reyer“ varžovams šansų nepaliko.
2018-01-10

Iš trijų lietuvių geriausiai sekėsi jauniausiajam – Arnoldui Kulbokai

Antradienį FIBA Čempionų lygoje, be Klaipėdos „Neptūno“ atstovų, žaidė dar trys lietuviai. Geriausiai sekėsi jauniausiam – 19-mečiui Arnoldui Kulbokai. Tiesa, jo Orlandinos „Basket“ namie pralaimėjo – 58:63 (7:18, 12:14, 19:17, 20:14) nusileido Salonikų PAOK. A. Kulboka žaidė 30 minučių, per kurias pelnė 15 taškų ir buvo rezultatyviausias komandoje. Lietuvis pataikė penkis dvitaškius iš 10-ies ir atkovojo penkis kamuolius.
2017-10-25

Stadiono apsaugos darbuotojų šuo futbolininkui įkando tiesiai į sėdmenis

Brazilijoje, rungtynių tarp „Caxias“ ir „Novo Hamburgo“ komandų metu, vienam „Caxias“ komandos žaidėjui šuo įkando į... užpakalį. Incidentas įvyko po to, kai teisėjas neįskaitė „Caxias“ žaidėjų pelnyto įvarčio, o šie iškart puolė aiškintis su, jų manymu, neteisingai pasielgusiu arbitru. Aistras raminti atskubėjo „Estadio Santa Rosa“ stadiono apsaugos darbuotojai.