Ketvirtąją pergalę Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė Atėnų „Panathinaikos“ (4/10) krepšininkai.

Graikijos grandai namuose 82:67 (30:25, 13:18, 14:9, 25:15) patiesė Berlyno ALBA (5/9) komandą ir nutraukė jos dviejų laimėtų rungtynių atkarpą.

Pirmuosius tris kėlinius laiminti ekipa keitėsi kaip amerikietiškuose kalneliuose. Štai pirmą ketvirtį sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai (30:22), tačiau antrajame rezultatą persvėrė ir į priekį šovė svečiai iš Vokietijos (34:43).

Po didžiosios pertraukos graikai vėl perėmė iniciatyvą (49:43), o galiausiai ketvirtajame kėlinyje spurtavo 10-0 ir įgijo dviženklį pranašumą (67:57).

Ilgai netrukus skirtumas dar labiau išaugo, pasiekė 18 taškų ribą (80:62) ir galutinai palaužė Berlyno klubą. Rungtynes šeimininkai laimėjo rezultatu 82:67.

„Panathinaikos“: Darylas Maconas Jr. 20 (4/6 dvit., 2/8 trit., 6/6 baud., 11 rez. perd.), Leonidas Kaselakis 17 (4/4 trit.), Howardas Sant-Roosas 16, Georgios Papagiannis 14 (10 atk. kam., 4 blk.).

ALBA: Marcusas Erkissonas 18 (3/4 dvit., 4/9 trit.), Oscaras Da Silva 13, Jaleenas Smithas 11, Tamiras Blattas 9 (7 rez. perd.), Louisas Olinde‘as ir Johannesas Thiemannas po 5.