Dar vieną pralaimėjimą, jau devintąjį, Eurolygoje patyrė Monako „AS Monaco“ (5/9) krepšininkai, kurių gretose rungtyniauja Donatas Motiejūnas.

Lietuvio klubas namuose 65:71 (14:26, 13:13, 17:18, 21:14) nusileido Milano „AX Armani“ (9/5) komandai.

24 minutes žaidęs D.Motiejūnas pelnė 5 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit., 1/4 baud.), atkovojo 9 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, padarė 2 klaidas, 5 sykius prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

Svečiai iš Italijos savo pranašumą ėmė įrodinėti jau nuo pirmojo kėlinio. Pastarieji rungtynes pradėjo atkarpa 9-2, nors šeimininkai atsitiesė, tačiau ketvirčio praleido dar vieną oponentų spurtą, šį kartą 9-0, kas pastariesiems leido nutolti (12:22).

Prieš pat ilgąją pertrauką skirtumas dar labiau padidėjo (23:39).

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkų deficitas pasiekė neregėtas aukštumas (44:65). Nors po to italai stipriai atsipalaidavo, tačiau pergalės iš rankų nepaleido. Mačo pabaigoje šeimininkai priartėjo iki 6 taškų, tačiau tai buvo viskas, ką jiems pavyko padaryti – 65:71.

„AS Monaco“: Parisas Lee 19 (4/5 dvit., 2/7 trit., 5/7 baud., 6 rez. perd., 26 n. b.), Danilo Andjušičius 12, Dwayne‘as Baconas 10, Brockas Motumas ir Donta Hallas po 6, Donatas Motiejūnas 5.

„AX Armani“: Sergio Rodriguezas 13 (1/2 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), Kyle‘as Hinesas 11, Malcolmas Delaney 10, Benas Bentilas 9, Nicolo Melli 7, Devonas Hallas ir Shavonas Shieldsas po 6.