Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Fernando Alonso teigia, kad „Ferrari“ turi išlikti rami besivydama „Red Bull“ bei „Mercedes“ komandas. Be to, ispanas tikina, jog jo atstovaujama ekipa bus arčiau kovos dėl vietos ant podiumo šio savaitgalio lenktynėse.

REKLAMA

Paklaustas, ko tikisi iš lenktynių Monrealyje, pilotas atsakė: „Pamatysime, manau, turime būti ramūs ir toliau sunkiai dirbti. Reikia pradėti daryti, tai ko iš mūsų tikimasi. Į kiekvienas lenktynes atsivežame atnaujinimų. Kai kurie iš jų suveikia, kai kurie ne. Todėl Kanadoje turime pasistengti, kad daugelis suveiktų.“

„Tikėkimės bus geras penktadienis bei galėsime viską išbandyti ir tai leis būti arčiau podiumo. Neabejoju, jog su kiekvienomis lenktynėmis būsime konkurencingesni, tik nežinau kiek,“ – kalbėjo „Ferrari“ lenktynininkas.

„Mūsų tempas Monake buvo geras, o tai reiškia, kad žingsnis po žingsnio progresuojame. Aišku atstumas iki lyderių vis dar didelis, nes jie kaip ir mes juda į priekį tobulindami bolidus. Todėl turime tobulėti sparčiau pradedant lenktynėmis Kanadoje,“ – sakė F. Alonso.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų