Trečiadienį pratęstos 2024 m. Europos vyrų rankinio čempionato atrankos šeštosios grupės kovos. Trečiajame ture Lietuvos rinktinė Tbilisyje buvo pažeminta ir net 18:32 (7:16) pralaimėjo Sakartvelo rinktinei. Kartvelai pergalių neturėjo net nuo 2021 m. lapkričio, kai nugalėjo britus. Vėliau jie nelaimėjo 6 rungtynių paeiliui.

Lietuviai konkurencingi buvo tik pirmąsias 5 rungtynių minutes, kai rezultatas buvo apylygis. Mūsiškiai tuomet dar turėjo progą įgyti 2 įvarčių persvarą, bet apmaudžiai suklydo greitame puolime.

„Juoda“ lietuvių atkarpa prasidėjo 4-ą rungtynių minutę. Mūsiškiai beveik 15 min. nesugebėjo pelnyti įvarčio, o varžovai per tą laiką surengė 10 rezultatyvių atakų. Tada lietuviai atsiliko 3:12, o kartvelai ir susikrovė pergalingą pranašumą, kurio neišbarstė iki rungtynių pabaigos.

Lietuviams rimtesnio šturmo nepavyko surengti ir po ilgosios pertraukos. Netgi priešingai – kartvelai toliau didino persvarą ir rungtynes laimėjo susikrovę rekordinį – 14 įvarčių – pranašumą.

Sakartvelo rinktinės sirgaliai antrajame kėlinyje turėjo laiko ir politiniams gestams bei skyrė Vladimirui Putinui jį pašiepiančią skanduotę.

Lietuva: Deividas Jovaišas 3 įvarčiai, Aidenas Malašinskas 2, Benas Petreikis 2, Gerdas Babarskas 2, Benas Butkus 2, Gytis Šmantauskas 1, Laurynas Palevičius 1, Giedrius Morkūnas 1, Mykolas Lapiniauskas 1, Karolis Antanavičius 1, Ernestas Stvolas 1.