Gegužės 25 - 30 dienomis Limasolyje (Kipras) vyko Europos SAMBO jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų čempionatas. Lietuvos rinktinei atstovavo 16 sportininkų, kurie iškovojo keturis asmeninius medalius ir vieną komandinį apdovanojimą.

Sėkmingiausiai pasirodė jaunės: Laura Linkutė iš Šiaulių (treneris Stanislovas Kulikauskas) svorio kategorijoje virš 80kg iškovojo auksą ir rokiškietė Elinga Jakulytė (trenerė Gita Čečienė), kuri svorio kategorijoje iki 54 kg pasipuošė bronzos medaliu. Lietuvos merginų rinktinė buvo apdovanota taure už iškovotą komandinę trečią vietą.

Tarp suaugusiųjų sėkmingiausiai pasirodė du kovinio SAMBO atstovai iš Ukmergės.

Mindaugas Veržbickas (treneriai: Tomas Putinauskas ir Artūras Sakas) svorio kategorijoje iki 79 kg ir Teodoras Aukštuolis (treneriai Tomas Putinauskas ir Eugenijus Simonaitis) svorio kategorijoje iki 98kg užėmė trečiąsias vietas.

Čempionate dalyvavo virš 350 sportininkų iš 26 valstybių.