Euro 2024 atranka: portugalai su Ronaldo priešaky smaginosi Liuksemburge

Portugalijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos J grupės rungtynėse 6:0 nušlavė Liuksemburgo futbolininkus.

Cristiano Ronaldo 9-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė Portugalijos rinktinę šiame susitikime į priekį 1:0.

Joao Felixas 15-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino portugalų pranašumą 2:0.

Tada Bernardo Silva 18-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir dar labiau padidino pranašumą 3:0.

Paskui C.Ronaldo 31-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 4:0.

Mačui artėjant prie pabaigos Otavio 77-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir rungtynių rezultatas tapo jau net 5:0.

Galiausiai Rafaelis Leao 88-ąją minutę pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą, o Portugalija iškovojo pergalę rezultatu 6:0.

Tuo tarpu Italijos rinktinė C grupės rungtynėse 2:0 nugalėjo Maltos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.

Mateo Retegui 15-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Italiją į priekį 1:0.

O Matteo Pessina 27-ąją minutę puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino italų pranašumą 2:0.

Kiek vėliau italai turėjo dar šansų pasižymėti, bet galiausiai to padaryti nepavyko, tačiau pergalingą pranašumą vis vien išlaikyti pavyko.