Barnaule (Rusija) ką tik baigėsi olimpinės baidarių ir kanojų irklavimo atrankos varžybos, o penktadienį jau startavo antrasis pasaulio taurės etapas.

Arturas Seja laimėjo vyrų vienviečių baidarių 200 m rungties pirmąjį atrankos plaukimą (36.185 sek.). Mindaugas Maldonis prie jo prisijungė rungties pusfinalyje. Pastarasis baidarininkas iškovojo Lietuvai olimpinį kelialapį ir dabar su A.Seja turės išsiaiškinti, kuris iš jų vyks į Tokiją.

Pusfinalyje abu lietuviai pateko į tą patį plaukimą. A.Seja finišavo pirmas (36.577), o M.Maldonis buvo antras (36.742), todėl viskas spręsis A finale.

Moterų vienviečių baidarių 200 m rungties antrajame atrankos plaukime Ieva Vaitiekūnaitė finišavo antra (43.544 sek.). Gabrielė Čerepokaitė moterų vienviečių kanojų 200 m rungties pirmajame atrankos plaukime liko 4-a (51.160 sek.). Lietuvės pateko į pusfinalį.