90
Kėdainių „Nevėžis“ – Prienų-Birštono „Vytautas“ 103:102 (nuotr. Fotodiena.lt/Roko Lukoševičiaus)

Neeiliniame dviejų pratęsimų trileryje Kėdainių „Nevėžio“ ekipa po dramatiškos kovos iškovojo ketvirtąją pergalę „Betsafe-LKL“.

90

Sudėtingą dvitaškį lemiamoje atakoje pataikęs Mauro Veljačičius leido savo komandai 103:102 įveikti Prienų-Birštono „Vytautą“.

Likus minutei iki antrojo pratęsimo pabaigos „Vytautas“ turėjo taško pranašumą (100:99), Egidijus Dimša pridėjo dvitaškį (102:99). M. Veljačičius baudų metimais priartino kėdainiečius (101:102).

Paskutinės 24 sekundės antrajame pratęsime priklausė „Nevėžiui“ – M. Veljačičius pataikė sudėtingą dvitaškį (103:102), o Justo Sinicos tritaškis iš aikštės vidurio nebuvo taiklus.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Jamesas Woodardas, pelnęs 16 taškų, atkovojęs devynis kamuolius ir surinkęs 25 naudingumo balus.

Paskutinei atakai pirmajame pratęsime „Vytautas“ turėjo 17 sekundžių – E. Žukauskas pataikė baudos metimą (91:91), tačiau „Nevėžis“ dar kartą nerealizavo lemiamo metimo ir komandos turėjo žaisti antrąjį pratęsimą.

„Nevėžio“ gretose Gintautas Matulis, Valerijus Likhodejus (7 atk. kam.) ir Gabrielius Maldūnas (8 atk. kam.) pelnė po 14 taškų, Justas Tamulis pridėjo 11 taškų.

Kėdainiečių komandoje debiutavęs L. Medfordas per 23 minutes įmetė 16 taškų, atkovojo keturis kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.

„Vytauto“ ekipoje Justas Sinica pelnė 24 taškus, Eigirdas Žukauskas įmetė 20 taškų, Denisas Lukašovas pasižymėjo 16 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Po ilgosios pertraukos V. Šeškaus kariauna spurtavo 9:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą (56:45). Visgi iki ketvirčio pabaigos kėdainiečiai praktiškai ištirpdė turėtą deficitą (64:65).

Likus 44 sekundėms paskutiniame ketvirtyje L. Medfordas pataikė abu baudų metimus ir padidino kėdainiečių pranašumą iki trijų taškų (84:81). Netrukus Denisas Lukašovas smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą (84:84). Lemiamoje atakoje „Nevėžis“ taškų nepelnė.

Prasidėjus paskutinei minutei absoliučiai pirmajame pratęsime šiame sezone, rezultatas buvo lygus (88:88). Abu baudų metimus realizavo Eigirdas Žukauskas (90:88), M. Veljačičius pataikė tritaškį ir išvedė „Nevėžį“ į priekį (91:90).