jamesas woodardas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jamesas woodardas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jamesas woodardas“.

Ramūnas Butautas apie žaidimą: tai labai neprofesionalu, esu piktas ir nusivylęs

Vyriausiasis Panevėžio „Lietkabelio“ treneris Ramūnas Butautas po pralaimėjimo 87:99 Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače Kėdainiuose neslėpė nepasitenkinimo. „Buvome pasiruošę rungtynėms ir jas pradėjome labai gerai – laikėmės plano, sėkmingai gynėmės ir puolėme. Tada žaidėjai pagalvojo, kad bus lengvas pasivaikščiojimas. Tai – labai neprofesionalu. Esu piktas ir nusivylęs. Galime pralaimėti, bet ne taip žaisdami“, – širdo R. Butautas.
2018-04-14

Staigmena Kėdainiuose: amerikiečių vedamas „Nevėžis“ susitvarkė su „Lietkabeliu“

Fantastiškai žaidęs Lesteris Medfordas padėjo Kėdainių „Nevėžiui“ pateikti staigmeną „Betsafe-LKL“ ir įveikti Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus. Kėdainiečiams tai buvo itin svarbi pergalė, leidusi žengti didelį žingsnį išlikimo stipriausioje Lietuvos lygoje link. Ketvirtajame kėlinyje užsikūrusi „Nevėžio“ ekipa 99:87 (16:19; 24:21; 24:26; 35:21) įtikinamai įveikė panevėžiečius.
2018-04-14

„Nevėžis“ pralaimėjo Vengrijoje

Kėdainių „Nevėžio“ (1/1) komanda FIBA Europos taurės antro etapo J grupėje patyrė pirmąjį pralaimėjimą ir svečiuose 79:85 (20:19, 12:17, 31:25, 16:24) nusileido Kormendo „Egis“ (1/1) klubui. Kone visų rungtynių metu komandos žengė pernelyg neatitoldamos viena nuo kitos.
2018-01-10

Krepšininkų Kūčių tradicijos: Kūčiukai, eglutės puošyba ir gyvulių klausymas

„Išeini į lauką, gali paklausyti gyvuliukų kalbančių, nors dar nė karto negirdėjau“, – nuo vaikystės įprastomis Kūčių tradicijomis dalijosi Kėdainių „Nevėžio“ žaidėjas Gintautas Matulis. „Betsafe-LKL“ krepšininkų tradicijos, veikla ir maistas per Kūčias – plataus asortimento. Kalėdų išvakarėse įvairių komandų krepšininkai pasidalijo savo Kūčių patirtimi. „Mėgstu puošti eglutę Kūčių dieną, nemėgstu anksčiau“, – pabrėžė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ kapitonas Stepas Babrauskas.
2017-12-24

„Nevėžio“ naujokų debiutas pažymėtas pralaimėjimu „Juventus“

Dar praėjusią savaitę Panevėžio „Lietkablelį“ sutriuškinę Utenos „Juventus“ krepšininkai šventines nuotaikas sugadino ir Kėdainių „Nevėžio“ komandai, kurioje debiutavo Tadas Sedekerskis bei Margiris Normantas. „Betsafe-LKL“ rungtynėse „Juventus“ krepšininkai po itin atkaklios kovos 78:74 laimėjo prieš „Nevėžį“, nepaisant gero Kėdainių naujokų debiuto. Ketvirtąjį kėlinį „Nevėžis“ pradėjo turėdamas penkių taškų deficitą.
2017-12-23

Dviejų pratęsimų trileryje „Nevėžis“ parklupdė „Vytautą“

Neeiliniame dviejų pratęsimų trileryje Kėdainių „Nevėžio“ ekipa po dramatiškos kovos iškovojo ketvirtąją pergalę „Betsafe-LKL“. Sudėtingą dvitaškį lemiamoje atakoje pataikęs Mauro Veljačičius leido savo komandai 103:102 įveikti Prienų-Birštono „Vytautą“. Likus minutei iki antrojo pratęsimo pabaigos „Vytautas“ turėjo taško pranašumą (100:99), Egidijus Dimša pridėjo dvitaškį (102:99). M. Veljačičius baudų metimais priartino kėdainiečius (101:102). Paskutinės 24 sekundės antrajame pratęsime prik...
2017-12-12

Visas rungtynes pirmavusios „Pieno žvaigždės“ įveikė „Nevėžį“

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa iššvaistė beveik 20 taškų pranašumą, tačiau įsirašė šeštąją pergalę „Betsafe-LKL“. Praėjusią savaitę „Pieno žvaigždžių“ vyriausiojo trenerio poste debiutavusio Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 82:75 įveikė Kėdainių „Nevežį“. Likus daugiau nei trims minutėms komandas skyrė du taškai (72:70), tačiau spurtą surengusios „Pieno žvaigždės“ greitai nutolo (79:72). Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Trevonas Hughesas, pelnęs 17 taškų, atkovojęs septynis kamuoli...
2017-12-09

„Nevėžis“ nepasigailėjo portugalų

Kėdainių „Nevėžis“ iškovojo triuškinamą pergalę FIBA Europos taurės varžybose. Kėdainiečiai trečiadienį namie 94:68 (23:17, 28:11, 21:23, 22:17) nepasigailėjo Lisabonos „Benfica“ krepšininkų. Šeimininkai pirmavo visas rungtynes ir vis didino persvarą, kuri mačo pabaigoje tapo rekordine.
2017-11-08

„Nevėžis“ patyrė antrąjį pralaimėjimą FIBA Europos taurėje

Kėdainių „Nevėžis“ (1/2) FIBA Europos taurėje namie 71:86 (27:18, 16:28, 11:15, 17:25) B grupės rungtynėse nusileido Orhuso „Bakken Bears“ (2/1) klubui. „Nevėžis“ puikiai pradėjo mačą ir atitrūko 27:18, bet antrojo kėlinio viduryje varžovai ėmė kvėpuoti į nugaras kėdainiškiams – 35:36. Kai „Bakken Bears“ rezultatą persvėrė, dar kurį laiką „Nevėžis“ intrigą palaikė (54:58), tačiau paskutiniame kėlinyje šansų šeimininkai nebeturėjo. „Nevėžis“ suklydo 20 kartų, o „Bakken Bears“ – penkis.
2017-11-01

„Nevėžis“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Avtodor“

Kėdainių „Nevėžio“ (1/1) krepšininkai iškovojo sunkią pergalę FIBA Europos taurės turnyre. Ramūno Cvirkos auklėtiniai namuose 84:83 (12:17, 24:20, 24:26, 24:20) nukovė Saratovo „Avtodor“ (1/1). Susitikimo eigą kėdainiečiai perlaužė ketvirtojo kėlinio viduryje. Turėdami dviejų taškų pranašumą jie spurtavo 7:2 ir atitrūko 75:68. Likus pusketvirtos minutės, Valerijus Lichodėjus palaikė solidų atotrūkį (80:73). Tada „Avtodor“ kilo į lemiamą šturmą.