egidijus dimša

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „egidijus dimša“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „egidijus dimša“.

„Sūduva-Mantinga“ užbaigė komplektaciją: paskutinis naujokas – Dimša

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ baigė 2023-2024 m. sezono komandos komplektaciją. Paskutiniu ekipos nariu tapo patyręs vidurio puolėjas Egidijus Dimša. 38 metų 205 cm ūgio krepšininkas per savo karjerą atstovavo įvairiems LKL klubams, buvo išvykęs žaisti į Italiją ir Estiją, o pastaruosius 2 sezonus praleido „7bet-NKL“ rungtyniaujančiame Kauno raj.
2023-08-31

NKL apžvalga: emocijų proveržis Šilutėje, „Ryto-2“ puolimo banga ir „Kuršių“ naujoko debiutas

Emocingos „7bet-NKL“ savaitės rungtynės pažymėtos šešių žaidėjų išvarymu, Vilniaus „Ryto-2“ 209 taškai ir Palangos „Kuršių“ naujoko Dareialo Franklino debiutas – tai ir dar daugiau – „7bet-NKL“ savaitės apžvalgoje. Emocijų proveržis. „7bet-NKL“ savaitės rungtynės tarp „Šilutės“ ir Kauno r. „Atleto“ pažymėtos žaidėjų apsistumdymu ir išvarymu bei dramatišku pratęsimu.
2023-02-27

Selas neigia kaltę dėl konflikto su pareigūnais: iš jo siekiama prisiteisti per 43 tūkst. eurų

Vilniaus miesto apylinkės teismas šį ketvirtadienį toliau nagrinėjo skandalingojo atlikėjo Egidijaus Dragūno bylą dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Prieš tai dėl įvairių priežasčių keli posėdžiai buvo atidėti. Į šios dienos posėdį atvyko ir pats E. Dragūnas. Posėdyje dalyvavo visi proceso dalyviai. Šios dienos posėdis prasidėjo nuo E. Dragūno apklausos. Teisme Selas tvirtino, kad jis apskritai nesinaudojo telefonu.

Alytaus „Dzūkija“ pristatė du naujokus ir trenerių štabą

Alytaus „Dzūkija“ pradėjo pasirengimą „Betsafe–LKL“ sezonui sukomplektavusi trenerių štabą ir pristačiusi du naujokus. „Dzūkijos“ klubas patvirtino, kad pasiekė susitarimą su buvusiu Vilniaus „Lietuvos ryto“ kapitonu Artūru Jomantu. Komandos marškinėlius ateinantį sezoną vilkės ir Egidijus Dimša, praėjusį sezoną atstovavęs Prienų–Birštono „Vytautui“. „Dzūkiją“ treniruos Andrejus Urlepas, komandoje dirbęs tris sezonus. Jam asistuos Alytuje liekantis Valdemaras Chomičius.
2018-08-14

Mamos dienos proga uždainavo LKL krepšininkai

Mamos dienos proga uždainavo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komandų žaidėjai. Krepšininkai užtraukė žinomą kūrinį „Tau, mano mamyte“. Jį atliko Klaipėdos „Neptūno“ nariai Renaldas Seibutis bei Laimonas Kisielius, „Šiaulių“ lyderis Donatas Sabeckis ir kiti. Išskirtinius muzikinius sugebėjimus pademonstravo Prienų-Birštono „Vytauto“ aukštaūgis Egidijus Dimša.    Tuo metu Panevėžio „Lietkabelis“ pasidalijo jautriomis savo komandos krepšininkų vaizdo žinutėmis mamoms.
2018-05-06

Atostogas nukeliantis Virginijus Šeškus: apie šį sezoną galėčiau parašyti knygą

Prienų-Birštono „Vytautas“ tęsia kovą dėl išlikimo Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Vyriausiasis komandos treneris Virginijus Šeškus atostogauti kol kas neketina ir žada karštą sezono pabaigą. Sekmadienį „Vytautas“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės – namuose 74:63 nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“. „Visą laiką sakau, kad kalbėsiu trumpai, bet išeina 20 minučių. Šįkart bus tikrai neilgai, – konferenciją pradėjo V. Šeškus. – Galiu pasidžiaugti pergale.
2018-04-15

Dviejų pratęsimų trileryje „Nevėžis“ parklupdė „Vytautą“

Neeiliniame dviejų pratęsimų trileryje Kėdainių „Nevėžio“ ekipa po dramatiškos kovos iškovojo ketvirtąją pergalę „Betsafe-LKL“. Sudėtingą dvitaškį lemiamoje atakoje pataikęs Mauro Veljačičius leido savo komandai 103:102 įveikti Prienų-Birštono „Vytautą“. Likus minutei iki antrojo pratęsimo pabaigos „Vytautas“ turėjo taško pranašumą (100:99), Egidijus Dimša pridėjo dvitaškį (102:99). M. Veljačičius baudų metimais priartino kėdainiečius (101:102). Paskutinės 24 sekundės antrajame pratęsime prik...
2017-12-12

Lygos rekordą užfiksavęs „Vytautas“ palaužė „Lietkabelį“ ir įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės

Visų laikų lygos rekordą užfiksavusi Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipa įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės „Betsafe-LKL“. 42 tritaškius išmetę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 86:74 palaužė Panevėžio „Lietkabelį“, kuriam tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui. Tokio kiekio tolimų metimų per visą lygos istoriją nebuvo metusi nė viena komanda. „Prieš rungtynes žaidėjams sakiau, jog gynyboje turite stengtis, atiduoti viską, – po pergalingo mačo teigė V. Šeškus. – Laimėjus viskas pasiteisina.
2017-12-09

„Vytautas“ sutriuškino „Dzūkiją“ ir pakilo iš dugno

Prastai „Betsafe-LKL“ sezoną pradėjęs Prienų-Birštono „Vytautas“ į sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę iš eilės ir pakilo iš turnyro lentelės dugno. Trečiajame kėlinyje dominuoti pradėję Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 90:60 įveikė Alytaus „Dzūkiją“. Nors po pirmosios rungtynių dalies „Vytautas“ turėjo dviženklę persvarą (45:33), trečiąjį ketvirtį laimėjo 21:6 ir panaikino visus „Dzūkijos“ šansus sugrąžinti intrigą (66:39). „Išvykoje labai svarbu nežaisti taškas į tašką, – po pergalingų ...
2017-12-04

Rekordiškai mažai klydęs „Vytautas“ šventė pergalę LKL

Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipa į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate. Mačo pabaigoje 17 taškų persvarą susikrovę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai 92:78 įveikė Kėdainių „Nevėžį“. „Vytautas“ šiose rungtynėse suklydo vos penkis kartus, nors iki šio mačo vidutiniškai klysdavo net po 14,9 karto (daugiausiai klystantis klubas čempionate). Iki šių rungtynes nei viena komanda per vienerias „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynes nebuvo suklydusi mažiau nei šešis kartus.