Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse Kauno „Žalgirio“ ekipa namuose 87:58 (22:13, 20:18, 21:8, 24:19) sutriuškino Kauno „Aisčių“ krepšininkus ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

„Žalgiris“ jau rungtynių pradžioje ėmė įrodinėti, kad neveltui yra vadinamas poros favoritu. Šalies čempionai sužaidus 6 minutes jau turėjo dviženklį pranašumą – 17:7. Per likusį laiką „Aisčiams“ pavyko šiek tiek priartėti ir jų deficitas po pirmųjų dešimties žaidimo minučių siekė 9 taškus – 13:22.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Svečiai buvo priartėję iki 27:35, tačiau žalgiriečiai greitai susigrąžino dviženklę persvarą, kurią turėjo ir įpusėjus rungtynėms – 42:31.

Po didžiosios pertraukos „Žalgirio“ krepšininkai neketino atsipalaiduoti ir trečiajame kėlinuke sužaidus 3 minutes įgijo 20 taškų pranašumą – 53:33. Iki ketvirčio pabaigos kauniečiams pavyko dar šiek tiek atitrūkti ir po trisdešimties žaidimo minučių jie pirmavo – 63:39.

Paskutiniajame kėlinuke „Aisčiams“ nepavyko pasinaudoti tuo, kad „Žalgiris“ žaidė antrąja sudėtimi ir priartėti. Aikštės šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą ir sutriuškino varžovus rezultatu – 87:58.

„Žalgiris“: Mantas Kalnietis ir Paulius Jankūnas po 17 (8 atk. kam.), Dainius Šalenga 13, Jonas Mačiulis 11 taškų (31 min.).

„Aisčiai“: Tautvydas Barštys 19, Donatas Motiejūnas 9, Paulius Beliavičius, Giedrius Kurtinaitis ir Egidijus Dimša po 7 taškus.