aisčiams

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aisčiams“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aisčiams“.

LKL – ketvirtoji iš eilės „Šiaulių“ pergalė

„Kalnapilio-Lietuvos krepšinio lygos (LKL)“ čempionate penktadienį Šiaulių „Šiauliai“ namuose 101:66 (24:22, 20:13, 36:16, 21:15) įveikė Vilniaus „Perlo“ komandą. „Šiauliams“ (4 pergalės/0 pralaimėjimų) Derikas Lou (Derrick Low) ir Devivydas Gailius pelnė po 15, Mindaugas Kuzminskas ir Vytautas Šarakauskas - po 14, o Brandonas Braunas (Brandon Brown) ir Arvydas Sikšnius - po 12 taškų. „Perlui“ (1/2) Jonas Valančiūnas pelnė 19, o Paulius Dambrauskas - 8 taškus.
2009-10-24

„Žalgiris“ pranoko „Aisčius“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse Kauno „Žalgirio“ ekipa namuose 87:58 (22:13, 20:18, 21:8, 24:19) sutriuškino Kauno „Aisčių“ krepšininkus ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0. „Žalgiris“ jau rungtynių pradžioje ėmė įrodinėti, kad neveltui yra vadinamas poros favoritu.
2009-04-15

Šio savaitgalio LKL rungtynių prognozės

Šį savaitgalį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komandos sužais ketverias rungtynes. „Kaunas Triobet“ komanda namuose susitiks su „Sūduvos“ krepšininkais, „Žalgiris“ viešės Alytuje, „Šiauliai“ savų žiūrovų akivaizdoje priims „Lietuvos rytą“, o „Aisčiai“ Kaune bandys įveikti „Nevėžio“ ekipą. Penktadienis (03.20) „Kaunas Triobet” – „Sūduva“ Kauniečiai svečius iš Marijampolės turėtų priimti su deramu svetingumu.
2009-03-20

„Šiauliai“ po pratęsimo palaužė „Aisčius“

Lietuvos krepšinio federacijos organizuojamo taurės turnyro mažajame finale Šiaulių „Šiauliai“ po pratęsimo rezultatu 97:89 (16:27, 23:22, 28:11, 30:29) palaužė Kauno „Aisčius“ ir iškovojo bronzos medalius. Susitikimas prasidėjo atkakliai ir įdomiai. Kauniečiai spurtavo 7:2, tačiau pradėjo skubėti ir žaidė individualiai.
2009-01-24

LKF taurės finale – „Žalgiris“ ir „Lietuvos rytas“

Staigmenų nebuvo užfiksuota ir antrajame LKF taurės pusfinalyje – Lietuvos čempionai Kauno „Žalgirio“ krepšininkai be vargo 95:56 (27:12, 20:10, 23:22, 25:12) sutriuškino „Aisčių“ ekipą ir pateko į turnyro finalą, kuriame dėl pirmojo sezono trofėjaus susigrums su amžinu varžovu „Lietuvos rytu“. Rungtynės prasidėjo „Žalgirio“ spurtu ir galingu M.Kalniečio dėjimu - 9:2. Po "Aisčių"komandos minutės pertraukėlės „Aisčių“ situaciją kiek gelbėjo taiklūs T.Barščio dvitaškiai, bet žalgiriečiai nesunki...