Trečiadienį skirtingai baigėsi Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynės, kuriose žaidė Lietuvos komandos. Pergalę namie iškovojo Prienų-Birštono „Vytautas“, „Šiauliai“ patyrė nesėkmę svečiuose.

„Vytautas“ 87:60 (25:18, 15:14, 26:11, 21:17) sutriuškino „Betsafe/Liepaja“.

Šeimininkai pirmojo kėlinio viduryje buvo priekyje 19:7. Prienų krepšininkai persvarą išsaugojo iki rungtynių pabaigos.

„Vytautas“: Justas Sinica 22 (7/12 metimų), Martynas Linkevičius 16 (5/8 met., 8 atkovoti kamuoliai), Denisas Lukašovas 12, Egidijus Dimša 11 (8 atk. kam., 8 išprovokuotos pražangos), Eigirdas Žukauskas 11 (6 atk. kam.).

„Betsafe/Liepaja“: Karlis Apsitis 13 (5 pražangos), Robertas Krastinis 11 (5/10 met., 6 atk. kam., 5 praž.), Kyle’as Prince’as Benjaminas 10 (5/11 dvitaškių, 9 atk. kam.).

Daug prasčiau sekėsi „Šiauliams“, kurie 77:87 (21:24, 19:20, 25:30, 12:13) neatsilaikė prieš „Jurmala“.

Šeimininkų pranašumas išryškėjo trečiojo kėlinio pabaigoje. 35-ąją minutę komandas skyrė 18 taškų (67:85). Šiauliečiai iki rungtynių finišo sumažino deficitą.

„Šiauliai“ prarado 23 kamuolius, „Jurmala“ – 11.

„Jurmala“: Ugis Pinete 17 (5/11 tritaškių), Ervinas Jonatas 16 (6/11 met.), Arturas Strelniekas 11 (5/11 met., 10 atk. kam.), Edgaras Jeromanovas 11 (6 rezultatyvūs perdavimai), Ivaras Richardas Zviguras 10.

„Šiauliai“: Donatas Sabeckis 12 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 5 išpr. praž., 7 klaidos), Ignas Vaitkus 12 (5 atk. kam.), Arminas Urbutis 11 (5/6 dvit., 7 atk. kam.), Omaras Morganas Prewittas 10 (6 atk. kam.).

„Vytautas“ (3 pergalės / 1 pralaimėjimas) kol kas pirmauja BBL A grupėje, „Šiauliai“ (2/1) – antri.