karlis apsitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karlis apsitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karlis apsitis“.

Baltijos šalių dominavimas: Latvijos vyrų trijulių krepšinio rinktinė laimėjo Europos žaidynes

Lenkijoje pasibaigęs Europos žaidynių 3x3 krepšinio turnyras labai sėkmingai susiklostė Baltijos šalims. Iš pradžių moterų turnyro finalą laimėjo Lietuvos rinktinė, o iš karto po to vykusiame vyrų finale triumfavo Latvijos krepšininkai. Latviai finale dominavo ir 19:11 nugalėjo belgus. Galutinis rezultatas ne visai tiksliai atspindi rungtynių eigą, nes latvių pranašumas buvo tiesiog triuškinantis.
2023-06-25

Viačeslavo Bobrovo vedamos „Pieno žvaigždės“ išvykoje įveikė „Nevėžį“

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa iškovojo penktąją pergalę „Betsafe-LKL“ ir turnyro lentelėje pakilo į penktąją vietą. Rimanto Grigo auklėtiniai trečiajame kėlinyje iššvaistė 11 taškų pranašumą, tačiau atsitiesė ir 73:68 įveikė Kėdainių „Nevėžį“. Likus žaisti 25 sekundes, „Pieno žvaigždės“ turėjo septynių taškų persvarą (71:64), tačiau netrukus „Nevėžis“ sumažino skirtumą iki trijų (71:68). Visgi pražangų taktiką naudojusiems kėdainiečiams išsigelbėti nepavyko (73:68) Naudingiausiu rungtynių ž...
2017-11-29

Rihardą Kuksiką „Nevėžyje“ keičia Karlis Apsitis

Rihardą Kuksiką „Nevėžio“ gretose keičia jo tautietis Karlis Apsitis, kuris dar šiame sezone vilkėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ marškinėlius. K. Apsitis LKL su „Vytauto“ apranga sužaidė septynerias rungtynes ir vidutiniškai per 15 minučių pelnė 3,7 taško bei atkovojo 3,4 kamuolio. R. Kuksikas pasirašė sutartį su Italijos lygos Pezaro „Consultinvest“ ekipa. „Nevėžis“ į „Betsafe-LKL“ kovas po pertraukos grįš rytoj – namie priims Pasvalio „Pieno žvaigždes“. Rungtynių pradžia – 18 val.
2017-11-28

Skirtingai pasibaigusios „braliukų“ dvikovos: „Vytautas“ laimėjo, „Šiauliai“ – ne

Trečiadienį skirtingai baigėsi Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynės, kuriose žaidė Lietuvos komandos. Pergalę namie iškovojo Prienų-Birštono „Vytautas“, „Šiauliai“ patyrė nesėkmę svečiuose. „Vytautas“ 87:60 (25:18, 15:14, 26:11, 21:17) sutriuškino „Betsafe/Liepaja“. Šeimininkai pirmojo kėlinio viduryje buvo priekyje 19:7. Prienų krepšininkai persvarą išsaugojo iki rungtynių pabaigos. „Vytautas“: Justas Sinica 22 (7/12 metimų), Martynas Linkevičius 16 (5/8 met.
2017-11-08

Virginijus Šeškus – apie skolas, mažiausią biudžetą lygoje ir neįprastus naujokus

„Klausau“, – pasigirdo apsimiegojęs balsas kitame laido gale. Nors laikrodis rodė artėjančią darbo dienos pabaigą, vyriausiasis Prienų-Birštono „Vytauto“ treneris Virginijus Šeškus miegojo. „Tik paryčiais grįžome iš Olandijos“, – tv3.lt aiškino 50-metis krepšinio mylėtojas. Rėmėjų ieško ir treneris „Vytautas“ antradienį Nyderlanduose 77:75 nugalėjo Groningeno „Donar“. Atsakomosios rungtynės – ketvirtadienį Prienuose. „Rezultatas geras, bet norėtųsi brandesnio žaidimo“, – konstatavo V. Šeškus.
2017-09-20

Ovidijus Galdikas žais Prienų-Birštono „Vytaute“

Lėčiausiai komplektaciją naujam sezonui vykdęs Prienų–Birštono „Vytautas“ paskelbė apie naujus kontraktus su trimis žaidėjais. „Vytautas“ pratęsė sutartį su Dariumi Gvezdausku, o komandos naujokais tapo Ovidijus Galdikas ir Justinas Sinica. Tokiu būdu „Vytautas“ beveik baigė komplektaciją – sutartis dabar turi 11 žaidėjų. D. Gvezdauskas atstovavo Prienų-Birštono klubui antroje praėjusio sezono pusėje ir per LKL rungtynes vidutiniškai rinkdavo 8,4 taško.