62
Kėdainių „Nevėžis“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“ 68:73 (nuotr. Fotodiena.lt/Josvydo Elinsko)

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa iškovojo penktąją pergalę „Betsafe-LKL“ ir turnyro lentelėje pakilo į penktąją vietą.

62

Rimanto Grigo auklėtiniai trečiajame kėlinyje iššvaistė 11 taškų pranašumą, tačiau atsitiesė ir 73:68 įveikė Kėdainių „Nevėžį“.

Likus žaisti 25 sekundes, „Pieno žvaigždės“ turėjo septynių taškų persvarą (71:64), tačiau netrukus „Nevėžis“ sumažino skirtumą iki trijų (71:68). Visgi pražangų taktiką naudojusiems kėdainiečiams išsigelbėti nepavyko (73:68)

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Viačeslavas Bobrovas, pelnęs 18 taškų, atkovojęs 10 kamuolių, atlikęs šešis rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 30 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždžių“ ekipoje Tomas Lekūnas įmetė 17 taškų, Artūras Ausėjas pridėjo 13 taškų, Trevono Hugheso sąskaitoje buvo 12 taškų ir šeši atkovoti kamuoliai.

Kėdainiečių komandoje Justas Tamulis pelnė 14 taškų, Gintautas Matulis pridėjo 10 taškų, Vladyslavas Koreniukas (9 atk. kam.) ir Rytis Juknevičius – po 8 taškus,

„Nevėžio“ gretose debiutavęs Karlis Apsitis per devynias minutes pelnė penkis taškus ir surinko tris naudingumo balus.

„Pieno žvaigždžių“ atsarginiai žaidėjai bendrai pelnė septynis taškus, o „Nevėžio“ – 22.

Pirmojo kėlinio viduryje „Nevėžis“ turėjo devynių taškų pranašumą (13:4), tačiau trečiojo ketvirčio pradžioje rekordinė, 11 taškų, persvara priklausė „Pieno žvaigždėms“ (41:30).

Visgi tada kėdainiečiai atsakė spurtu 15:0 ir išsiveržė į priekį (45:41).