rytis juknevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rytis juknevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rytis juknevičius“.

„Vytis“ sezono pertrauka pasinaudoja draugiškoms rungtynėms ir naujoms patirtims

Mezon-NKL paskelbta pertrauka. Komandos į aikštelę grįš sausio 19-ąją, kai prasidės trečiasis lygos ratas. Jis taps paskutiniu, prieš prasidedant atkrintamosioms. Pasikeitus lygos sistemai, antrojo pagal pajėgumą Lietuvos diviziono komandos po dviejų ratų nebebus dalijamos į septynias pajėgesnes ir tiek pat silpnesnių. Ekipoms tarpusavyje liko sužaisti po kartą, o tada jų laukia atkrintamosios, kuriose bus varžomasi dėl patekimo į finalo ketvertą.
2018-01-11

Į „Vytį“ iš LKL atvyksta Rytis Juknevičius

Lietuvos krepšinio sirgalių komanda „Vytis“ metus baigia stiprindama gynėjų liniją. Prie ekipos artimiausiose rungtynėse prisijungs Rytis Juknevičius, su kuriuo sudaryta sutartis iki sezono pabaigos. R. Juknevičius sezoną pradėjo Kėdainių „Nevėžio“ komandoje, kuriai per vidutiniškai 10 minučių aikštelėje rinko 3,5 taško, 1,9 atkovoto kamuolio ir 1,6 rezultatyvaus perdavimo. „Bendravome ir prieš sezoną. Teko planus šiek tiek atidėti, bet dabar galime džiaugtis jo prisijungimu.
2017-12-27

Viačeslavo Bobrovo vedamos „Pieno žvaigždės“ išvykoje įveikė „Nevėžį“

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa iškovojo penktąją pergalę „Betsafe-LKL“ ir turnyro lentelėje pakilo į penktąją vietą. Rimanto Grigo auklėtiniai trečiajame kėlinyje iššvaistė 11 taškų pranašumą, tačiau atsitiesė ir 73:68 įveikė Kėdainių „Nevėžį“. Likus žaisti 25 sekundes, „Pieno žvaigždės“ turėjo septynių taškų persvarą (71:64), tačiau netrukus „Nevėžis“ sumažino skirtumą iki trijų (71:68). Visgi pražangų taktiką naudojusiems kėdainiečiams išsigelbėti nepavyko (73:68) Naudingiausiu rungtynių ž...
2017-11-29

„Nevėžis“ patyrė antrąjį pralaimėjimą FIBA Europos taurėje

Kėdainių „Nevėžis“ (1/2) FIBA Europos taurėje namie 71:86 (27:18, 16:28, 11:15, 17:25) B grupės rungtynėse nusileido Orhuso „Bakken Bears“ (2/1) klubui. „Nevėžis“ puikiai pradėjo mačą ir atitrūko 27:18, bet antrojo kėlinio viduryje varžovai ėmė kvėpuoti į nugaras kėdainiškiams – 35:36. Kai „Bakken Bears“ rezultatą persvėrė, dar kurį laiką „Nevėžis“ intrigą palaikė (54:58), tačiau paskutiniame kėlinyje šansų šeimininkai nebeturėjo. „Nevėžis“ suklydo 20 kartų, o „Bakken Bears“ – penkis.
2017-11-01

„Nevėžio“ komandoje – du naujokai

Kėdainių „Nevėžis“ pradėjo komandos komplektacijos darbus artėjančiam sezonui. Kėdainių ekipos sudėtį papildė du naujokai – Gintautas Matulis ir Rytis Juknevičius, kurie praėjusį sezoną rungtyniavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komandoje. G. Matulis 2016–2017 m. sezone tapo NKL finalo serijos naudingiausiu žaidėju.
2017-07-04

Čempionišką charakterį pademonstravusi „Sūduva-Mantinga“ išlygino finalo serijos rezultatą

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) reguliariojo sezono laimėtojai buvo atsidūrę ant prarajos krašto, bet pademonstravo čempionišką charakterį ir išlygino finalo serijos rezultatą. Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda ketvirtajame kėlinyje panaikino 14 taškų deficitą ir 78:74 (20:22, 13:22, 11:10, 34:20) palaužė Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ pasipriešinimą. Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 2-2. Penktosios serijos rungtynės antradienį bus žaidžiamos Marijampolėje.
2017-04-15

Kapitoną susigrąžinusi „Nafta-Uni-Akvaservis“ įpusėjo kelionę aukso link

Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ iššvaistė 17 taškų persvarą, bet, kai reikėjo, ją timptelėjo kapitonas. Po plaučių uždegimo į aikštę sugrįžęs Viktoras Chodosovkis antroje mačo pusėje pelnė visus 13 savo taškų ir uostamiesčio ekipa antrosiose Mezon-NKL finalo serijos rungtynėse 89:78 (21:12, 20:17, 14:27, 34:22) nugalėjo Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“. Finalo serijoje iki keturių pergalių „Nafta-Uni-Akvaservis“ pirmauja 2-0. Trečiosios serijos rungtynės ketvirtadienį bus žaidžiamos Marijampolėje...
2017-04-11

„Dzūkijos“ treneris Andrejus Urlepas: mums trūks Artūro Jomanto

Prieš dvejus metus į LKL sugrįžusi Alytaus „Dzūkijos“ komanda buvo dešimta, tačiau jau pernai metė rimtą iššūkį senbuviams ir užėmė šeštąją vietą. Griežtumu garsėjantis ekipos treneris iš Slovėnijos Andrejus Urlepas pasidžiaugė rezultatais ir vylėsi, kad kitas sezonas bus dar sėkmingesnis. „Nebuvau viskuo patenkintas, bet sezonas tikra nebuvo blogas. Tikiuosi, kad kitą sezoną bus dar geriau“, – LKL.lt sakė 58-erių specialistas.
2015-08-24

Giedrius Gustas lieka „Dzūkijos“ ekipoje

Komandos sudėtį naujam sezonui burianti Alytaus „Dzūkija“ išsaugojo dar vieną praėjusiame čempionate ekipos garbę gynusį krepšininką. Dzūkų brigada vieneriems metams pratęsė sutartį su gerai visiems pažįstamu Giedriumi Gustu. Praėjusiame sezone 35 metų gynėjas LKL čempionate per 42 sužaistas varžybas aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 21 minutę, pelnydavo po 6,7 taško (dvitaškių taiklumas – 39,7%, tritaškių – 33,8%) bei atlikdavo po 1,9 rezultatyvaus perdavimo.
2015-08-11

R. Juknevičius: prieš sezoną labai daug davė neeilinis treneris T. Pačėsas

„Po tokio įvertinimo norisi dirbti dar daugiau. Tačiau noriu pasakyti, kad be tokios puikios komandos ir trenerio nieko panašaus nebūčiau pasiekęs“, – NKL savaitės žaidėju išrinktas kuklinosi „Trakų“ atakų organizatorius Rytis Juknevičius. Praėjusį sezoną Jonavos klube kildavęs nuo atsarginių suolo, 19 metų kaunietis atsiskleidė Trakuose, teigiama pranešime spaudai. NKL pirmenybėse per vidutiniškai 24 minutes R. Juknevičius renka 16,4 taško (61 proc. dvit.