l. medfordas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „l. medfordas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „l. medfordas“.

Staigmena Kėdainiuose: amerikiečių vedamas „Nevėžis“ susitvarkė su „Lietkabeliu“

Fantastiškai žaidęs Lesteris Medfordas padėjo Kėdainių „Nevėžiui“ pateikti staigmeną „Betsafe-LKL“ ir įveikti Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus. Kėdainiečiams tai buvo itin svarbi pergalė, leidusi žengti didelį žingsnį išlikimo stipriausioje Lietuvos lygoje link. Ketvirtajame kėlinyje užsikūrusi „Nevėžio“ ekipa 99:87 (16:19; 24:21; 24:26; 35:21) įtikinamai įveikė panevėžiečius.
2018-04-14

Naudingiausias savaitės žaidėjas – Ballus užtemdęs Tomas Dimša

Tomas Dimša sužaidė geriausias karjeros LKL rungtynes ir pripažintas naudingiausiu „Betsafe-LKL“ savaitės žaidėju. Prienų-Birštono „Vytauto“ gynėjas surinko 30 naudingumo balų per rungtynes, kuriose „Betsafe-LKL“ debiutavo broliai Ballai, tačiau to pergalei nepakako – „Vytautas“ išvykoje 86:95 pralaimėjo Panevėžio „Lietkabeliui“. T. Dimša žaidė 30 minučių ir pelnė 26 taškus (5/6 dvitaškių, 3/6 tritaškių ir 7/10 baudų), atkovojo keturis kamuolius ir išprovokavo septynias pražangas.
2018-01-15

Dviejų pratęsimų trileryje „Nevėžis“ parklupdė „Vytautą“

Neeiliniame dviejų pratęsimų trileryje Kėdainių „Nevėžio“ ekipa po dramatiškos kovos iškovojo ketvirtąją pergalę „Betsafe-LKL“. Sudėtingą dvitaškį lemiamoje atakoje pataikęs Mauro Veljačičius leido savo komandai 103:102 įveikti Prienų-Birštono „Vytautą“. Likus minutei iki antrojo pratęsimo pabaigos „Vytautas“ turėjo taško pranašumą (100:99), Egidijus Dimša pridėjo dvitaškį (102:99). M. Veljačičius baudų metimais priartino kėdainiečius (101:102). Paskutinės 24 sekundės antrajame pratęsime prik...