Dviejų pratęsimų dramoje „Grizzlies“ į neviltį varė Jokičius

Puikią pergalę, kuri buvo trečioji iš eilės, Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Denverio „Nuggets“ (37/20) ekipa. Denverio klubas namuose po dviejų pratęsimų 139:137( 35:27, 25:29, 35:31, 21:29, 21:23) įveikė Memfio „Grizzlies“ (39/27).

J. Valančiūnas turėjo praleisti mačą dėl praėjusiame patirto smegenų sukrėtimo.

Paskutinę ketvirto kėlinio minutę svečiai pirmavo 116:111, tačiau Willas Bartonas pataikė iš toli, o Nikola Jokičius realizavo baudos metimus.

Kitoje aikštelės pusėje Graysonas Allenas prametė tritaškį ir ekipos žaidė pratęsimą. Papildomos atkarpos metu „grizliai“ vėl buvo priekyje 5 taškai, bet šeimininkai ir šį kartą išsigelbėjo.

Likus 12 sekundžių, tritaškį smeigė W.Bartonas, o Ja Morantas buvo netaiklus. Antrojo pratęsimo paskutinę minutę svarbų tolimą metimą pataikė N.Jokičius, o P.J.Dozieris pridėjo dar 2 taškus.

Ispūdingą akistatą sužaidęs serbas per 45 minutes įmetė 47 taškus, atkovojo 15 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir 7 kartus suklydo.

Kartu su lietuviu Memfio komandai nepadėjo ir Dillonas Brooksas

„Nuggets“: Nikola Jokičius 47, Willas Bartonas 28, Michaelas Porteris jaunesnysis 21.

„Grizzlies“: Ja Morantas 36, De'Anthony Meltonas 25, Graysonas Allenas 24, Xavieras Tillmanas 18.