Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (26-31)  ekipa NBA lygoje patyrė nesėkmę, kai namuose 94:109 (21:36, 23:19, 22:27, 28:27) nusileido San Antonijaus „Spurs“ (28-28).

Indianos klubui tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės.

Lietuvis mačą praleido dėl nugaros skausmų.

„Pacers“ tragiškai pradėjo rungtynes, nes pirmąjį kėlinį jau pralaimėjo penkiolikos taškų skirtumu. Vėliau buvo bandymų priartėti, bet svečiai gana sėkmingai visada išllaikė solidų pranašumą.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui jis jau siekė 104:82 „Spurs“ naudai.

Vis dėlto susitikime neapsieita be įtemptų situacijų. Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštėje kilo susistumdymas. Atakos metus vienas kitam į atlapus kibo JaKarras Sampsonas ir Paty Millsas.

Teko įsikišti net personalui, kad incidentas neparaugtų į masines muštynes.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Derrickas White'as, kuris pelnė 25 taškus.