Užtikrintą pergalę Europos taurės C grupėje pasiekė dviejų lietuvių atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (4/1) ekipa, išvykoje 88:72 (20:15, 24:19, 19:19, 25:19) nugalėjusi Monako „AS Monaco“ (3/2) klubą.

Rusijos ekipa atitrūko dar iki ilgosios pertraukos (44:34), o savo pranašumą įtvirtino ketvirtajame kėlinyje, kai skirtumas pasiekė net 26 taškus (84:58) bei tik mačui besibaigiant smuktelėjo iki padoresnio skaičiaus.

Rezultatyvus vėl buvo Mindaugas Kuzminskas, per 30 minučių pelnęs 11 taškų (3/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydęs ir prasižengęs bei surinkęs 14 naudingumo balų.

Kuklesnis buvo Mantas Kalnietis, per 26 minutes pelnęs 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojęs 4 ir praradęs 3 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengęs bei surinkęs 4 naudingumo balus.

„Lokomotiv-Kuban“: Kevinas Hervey 17 (2/7 tritaškių, 8 atk. kam.), Willas Cummingsas ir Jordanas Crawfordas po 15, Alanas Williamsas 13 (13 atk. kam., 4 rez. perd., 4 klaidos), Andrejus Martiukas ir Mindaugas Kuzminskas po 11.

„AS Monaco“: Marcosas Knightas 17 (8/15 dvitaškių), Dee Bostas (3/7 tritaškių) ir Mathiasas Lessortas (5 atk. kam.) po 16.