„Žalgirio“ treneris Vilerbane laukia netikėtumų: „Mums tai bus pranašumas“

Kauno „Žalgiris“ pasirengė dar vienai Eurolygos išvykai – Lietuvos čempionai keliauja į Prancūziją, kurioje susigrums su Vilerbano ASVEL ekipa.

Prancūzijos klubas praleido tris pastaruosius Eurolygos mačus dėl komandą užklupusio koronaviruso bei į rikiuotę grįžta specialiai šiam mačui. Likus vos kelioms valandoms iki žalgiriečių skrydžio ASVEL paskelbė atlikę papildomus testus ir surenkantys pakankamai sveikų žaidėjų, kad mačas įvyktų.

Dvi savaites rungtynių neturėjęs Vilerbano klubas neatskleidė nei žaisiančių, nei toliau sergančių žaidėjų pavardžių, todėl „Žalgirio“ pasirengimas rungtynėms išliko gana komplikuotu.

Prieš mačą „Žalgirio“ strategas Martinas Schilleris pasidalijo mintimis apie laukiantį mačą prieš ilgą laiką nežaidusį bei pilnaverčių treniruočių vykdyti negalėjusį varžovą.

„Mums tai tikrai bus pranašumas. Nežinome, kurie jų žaidėjai galės rungtyniauti, todėl ruošimės visiems variantams. Turime vienintelį kelią, taip pat rengėmės ir mačui prieš „Chimki“. Neturime būdų žinoti, kas žais“, – teigė strategas.

Rengsite planus prieš visus žaidėjus?

Treneris visada turi būti pasirengęs visiems įmanomiems variantams, o artėjant rungtynėms ir atsirandant daugiau aiškumo dėlioji sudėtį bei rotaciją. Gali pasitaikyti ir nestandartinių penketų, nes varžovai naudos neįprastą rotaciją, kaip „Chimki“ žemas penketas. Turime būti pasirengę viskam. 

Vaizdo medžiaga iš varžovų rungtynių yra tik iš sezono pradžios, kokį įspūdį palieka ASVEL?

Tai yra labai greita ir atletiška komanda, kuri stengiasi daug visko atlikti per baudos aikštelę. Turėsime stabdyti greitas jų atakas bei neįleisti į baudos aikštelę.

Martinas Gebenas vyks su komanda?

Taip, neturėsime tik Patricio Garino.

Komandoje yra susirūpinimo dėl COVID-19?

Taip, nors papildomo spaudimo nejaučiame, nerimas jau tapo gana įprastu. Džiaugiamės, kad arenoje leista būti bent 300 gerbėjų. Žinoma, norėtume ir galėtume surinkti daugiau, tačiau dabar turime džiaugtis tuo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų