Sudėtingas lygiąsias 2024 m. Europos čempionato atrankos rungtynėse ištraukė Bulgarijos ir Vengrijos rinktinės. Lietuvių grupėje komandos po atkaklios kovos sužaidė 2:2.

Dėl tokios mačo baigties Vengrija užsitikrino bilietą į kitais metais vyksiantį čempionatą.

Iš pradžių atrodė, kad vengrai nesunkiai susitvarkys su varžovų iššūkiu, o tai galėjo parodyti ir 10-ą minutę įmuštas Martino Adamo įvartis (0:1).

Visgi neilgai trukus įvarčiu pasižymėjo ir bulgarų futbolininkas Spasas Delevas, kuris kamuolį taikliai į vartus įmušė 24-ąją minutę (1:1).

Nors 36 minutę Bulgarijos rinktinė liko žaisti dešimtyje dėl Valentinui Antonovui skirtos raudonos kortelės, tačiau aikštės šeimininkai sugebėjo rezultatą išlaikyti iki antro kėlinio.

Raudoną kortelę antrame kėlinyje užsidirbo ir vengras Milošas Kerkezas, o Bulgarija prie pergalės priartėjo po sėkmingai realizuoto Kirilo Despodavo 78-ą minutę (2:1)

Nors tokį rezultatą bulgarams pavyko išlaikyti bene iki pat mačo pabaigos, tačiau Aleksas Petkovas 7-ąją teisėjo pridėtą laiką įmušė įvartį į savus vartus ir rezultatas tapo lygus (2:2).

Įdomu tai, kad į vartus kamuolį Bulgarijos futbolininkai pasiuntė tris kartus, o Vengrija greta įvarčių buvo net 20 kartų.