Ketvirtadienio vakarą Podgoricoje (Juodkalnija) Lietuvos futbolo rinktinė sužaidė paskutines 2024 m. Europos čempionato atrankos rungtynes. Lietuviai neprilygo aikštės šeimininkams ir nusileido rezultatu 2:0.

Ilgai šeimininkų iniciatyvos laukti nereikėjo, nes jau trečiąją rungtynių minutę pirmąjį įvartį pelnė Juodkalnijos futbolininkas Edvinas Kučas (1:0).

Vėliau, 8-ąją rungtynių minutę, Pijus Širvys standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultato lietuviams išlyginti nepavyko.

44 min. progą sukurti gerą ataką turėjo ir Justas Lasickas, tačiau jo perdavimas nepasiekė nė vieno komandos draugo ir rezultatas išliko nepakitęs (1:0).

Vos prasidėjus antrai rungtynių pusei juodkalniečiai ir vėl ėmėsi iniciatyvos ir po taiklaus Stevano Jovetičiaus smūgio 48-ąją minutę rezultatas tapo 2:0, o Lietuvos rinktinė įklimpo dar giliau.

56 min. S. Jovetičius bandė dar kartą pasižymėti ir atliko smūgį galva, tačiau Edvinas Gertmonas sėkmingai apgynė saugomus vartus.

Progą lietuvius priartinti prie varžovų turėjo Arvydas Novikovas, kai 73 min. atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos. Visgi kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs (2:0).

88 min. Gvidas Gineitis atliko smūgį kaire koja iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose, o per likusį laiką Lietuvai daugiau nieko sukurti nepavyko.