Slovėnijos rinktinė jau pirmosiose rungtynėse olimpiniame krepšinio atrankos turnyre Kaune parodė, kad yra nusiteikusi kovoti dėl aukščiausių vietų. Luka Dončičiaus vedama komanda 118:68 (33:9, 31:21, 26:14, 28:24) sutriuškino Angolą.

Po šios pergalės tapo aišku, kad iš B grupės į pusfinalį pateks Slovėnija ir Lenkija. Ketvirtadienį šios rinktinės tarpusavyje išsiaiškins, kuri užims pirmąją vietą grupėje.

Angola antradienį 64:83 nusileido ir Lenkijai.

Slovėnai su varžovais juokauti nesiruošė nuo pirmųjų mačo minučių – rungtynes jie pradėjo pelnydami 13 taškų be atsako, o antro kėlinio pradžioje skirtumas jau buvo nepadorus – 41:11.

Trečio kėlinio pabaigoje rinktines jau skyrė net 40 taškų (40:80), o didžiausias skirtumas buvo pasiekęs 52 taškų ribą.

Ketvirtame kėlinyje visi pagrindiniai Slovėnijos rinktinės žaidėjai įvykius stebėjo iš šalies.

Slovėnija šiame mače susmeigė net 18 tritaškių iš 39 (46 proc.).

Dončičiaus žaidimo epizodus prieš Angolą žiūrėkite:

Nugalėtojų gretose L. Dončičius demonstravo universalumą – vos per 17 minučių pelnė 13 taškų (3/3 dvit., 1/5 trit.), 4/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

Slovėnija: Z. Dragičius 16, V. Čančaras ir L. Dončičius po 13, M. Tobey 12, G. Hrovatas, E. Muričius ir L. Rupnikas po 10.

Angola: Y. Moreira 15, P. Bastos 12, G. Buiamba 10, A. Gakou 9.

TV3 televizija, naujienų portalas tv3.lt, internetinė vaizdo platforma TV3 Play bei naujos kartos televizija Go3 transliuos visas olimpinės atrankos vyrų krepšinio rungtynes – ne tik tas, kuriose pasirodys lietuviai.

Tiek rungtynių metu, tiek ir po jų karščiausios naujienos, interviu su krepšininkais, jų komentarai bei rungtynių analizė atsidurs ir naujienų portalo tv3.lt specialiame polapyje – https://www.tv3.lt/tokyo2020