Pirmą kartą nuo 2018 metų Luka Dončičius sugrįžo į Madridą kaip Dalaso „Mavericks“ žaidėjas. Draugiškose rungtynėse Ispanijoje Jasono Kiddo auklėtiniai 123:127 (37:38, 34:27, 28:25, 24:37) nusileido aikštės šeimininkams, „Real“ krepšininkams.

Rungtynes stebėjo ir buvęs Madrido klubo žaidėjas Jonas Mačiulis. Jis buvo tarp būrio 2018 m. Eurolygos čempionų.

Nors L.Dončičius sugrįžo į „WiZink“ areną, bet daug žaisti negalėjo. Slovėnas ant parketo pasirodė tik 5 minutes. Krepšininko minutės buvo gerokai ribotos dėl blauzdos traumos.

Puolėjas spėjo pelnyti 9 taškus, atlikti rezultatyvų perdavimą ir kartą suklysti.

Aikštės šeimininkai pirmavo praktiškai visą pirmą ir didžiąją dalį antrojo kėlinio, tačiau žaidimo kontrolė iš rankų slysti ėmė prieš didžiąją pertrauką. Turėtas 8 taškų pranašumas (49:57) sparčiai ėmė tirpti, o galiausiai ketvirčio pabaigoje Dalaso ekipa persvėrė rezultatą (71:65).

Trečiajame kėlinyje atstumas tarp komandų padidėjo iki dviženklio (96:82). Vis dėlto, ispanai rankų nenuleido ir lemiamo ketvirčio pabaigoje nurėžė deficitą iki vos 3 taškų (114:111).

Likus žaisti 2 minutes, Guerschonas Yabusele smeigė tritaškį ir rezultatas tapo lygus (118:118).

Vėliau susitikimo baigtį nulėmė Facundo Campazzo. Argentinietis pelnė net 7 taškus iš eilės ir išvedė šeimininkus į priekį saugiu atstumu (120:127).

Per likusias 11 sekundžių svečiams išsigelbėti jau nepavyko – 123:127.

„Mavericks“: Timas Hardaway Jr. 21 (3/5 dvit., 5/14 trit.), Dwightas Powellas ir Sethas Curry po 13, Luka Dončičius, Jadenas Hardy ir Joshas Greenaspo 9.

„Real“: Facundo Campazzo 20 (3/4 dvit., 3/9 trit., 5/6 baud., 8 rez. perd.), Vincentas Poirier (10 atk. kam., 6 blk.) ir Sergio Llullas (5/8 trit.) po 19, Guerschonas Yabusele 18 (9 atk. kam.), Rudy Fernandezas 14 (4/10 trit.).