NBA lygoje Dalaso „Mavericks“ (36/37) su Luka Dončičiumi priešakyje namuose 125:127 (33:30; 30:35; 30:31; 32:31) nusileido „Golden State Warriors“ (38:36) ekipai.

Rezultatyviausiai Dalaso ekipos gretose rungtyniavo L. Dončičius, kuris per 41 aikštėje praleistą minutę pelnė 30 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir perdavė 17 rezultatyvių perdavimų. Dalaso ekipos lyderis rungtyniavo po penkių rungtynių pertraukos, kurias praleido dėl kairės šlaunies patempimo.

„Nuotaika nėra gera, žinoma. Kas kartą pralaimėjus ji yra bloga. Turime susikaupti ties tuo, kas mūsų laukia, turime susikaupti pergalėms“, – po rungtynių sakė L. Dončičius.

Tuo tarpu nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jonathanas Kuminga, kuris per 30 aikštėje praleistų minučių pelnė 22 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Mavericks“ rungtyniavo be „Visų žvaigždžių“ gynėjo Kyrie Irvingo, kuris rungtynes praleido dėl dešinės kojos skausmo.

Likus žaisti pusantros minutės Draymondas Greenas pelnė du taškus su pražanga, pridėjo baudos metimą ir tai buvo lemiamas lūžis.

Su 38 pergalėmis ir 36 pralaimėjimais „Golden State Warriors“ žengia 6-ta ir užima paskutinę garantuotą vietą atkrintamosiose varžybose, tuo tarpu  „Mavericks“ po šio pralaimėjimo Vakarų konferencijos turnyrinėje lentelėje krito į 9-ąja vietą. Dabar „Mavericks“ rizikuoja nepatekti į atkrintamąsias, jei nesugebės išlikti geriausių Vakarų komandų dešimtuke.

„Mavericks“: Luka Dončičius 30 (7 atk. kam., 17 rez. perd.), Jadenas Hardy 27, Cristianas Woodas 19 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Reggie Bullockas 15 , Dwightas Powellis 13, Joshas Greenas 12.

„Golden State Warriors“: Jonathanas Kuminga 22, Stephenas Curry 20 (5 atk. kam., 13 rez. perd.), Jordanas Poole'as 16 (6 rez. perd.), Donte DiVincenzo 14, Draymondas Greenas 14 (4 atk. kam., 8 rez. perd.), Kevonas Looney 12 (12 atk. kam.)