Pralaimėjimą Prancūzijos pirmenybėse patyrė Monako „AS Monaco“ (12/7) klubas, kurio marškinėlius vilki Donatas Motiejūnas.

Lietuvio ekipa svečiuose po dviejų pratęsimų kovos 79:87 (7:14, 22:11, 13:22, 22:17, 8:8, 7:15) suklupo prieš Vilerbano ASVEL (13/6) krepšininkus.

D. Motiejūnas aikštėje praleido 36 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį išprovokavo 4 pražangas, pats 4 sykius pažeidė taisykles ir surinko 14 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems 23 taškus įmetė Mike‘as Jamesas (1/8 trit., 5 rez. perd.), 15 pridėjo Willas Thomsas.

Vilerbano ekipą į pergalę vedė 21 tašką surinkęs Marcosas Knightas (11 atk. kam., 28 n. b.), 19 pasižymėjo Chrisas Jonesas.

Po šios nesėkmės Monako komanda ASVEL klubą užleido į antrąją poziciją turnyro lentelėje, o pati nukrito į trečiąją.