Dviejų pralaimėjimų atkarpą Eurolygoje nutraukė Atėnų „Panathinaikos“ (6/17) krepšininkai, vėl padidinę atstumą nuo Kauno „Žalgirio“ turnyrinėje lentelėje.

Graikijos klubas svečiuose 76:63 (23:15, 23:17, 13:21, 17:10) įveikė Vilerbano ASVEL (9/16) komandą, kuriai tai buvo penktoji nesėkmė paeiliui.

Pirmajame kėlinyje 8:0 spurtavę graikai iškart susikrovė dviženklį pranašumą ir šovė į priekį (19:7). Antrajame skirtumas šoktelėjo dar labiau, iki 16 taškų (46:30).

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai atsitiesė ir sparčiai naikino deficitą, kuris ketvirtojo kėlinio pradžioje sumenko vos iki 2 taškų (59:57). Tuomet susigriebė ir svečiai iš Atėnų. Pelnė šešis taškus be atsako ir kiek atvėsino prancūzus (65:57).

Galiausiai „Panathinaikos“ ekipa rungtynes uždarė pelnydama dar šešis taškus paeiliui ir iškovojo užtikrintą pergalę – 76:63.

Priešpaskutinėje vietoje esantis Atėnų klubas nuo kauniečių atstumą padidino iki dviejų pergalių. Žalgiriečių sąskaitoje – keturios pergalės, o pas graikus – šešios.

ASVEL: Dylanas Osetkowski 18 (3/3 dvit., 4/4 trit.), Chrisas Jonesas (7 rez. perd.) ir Davidas Lighty po 10, Jamesas Gistas 9, Victoras Wembanyama (4 blk.) ir Youssoupha Fallas (9 atk. kam.) po 5.

„Panathinaikos“: Okaro White‘as 19 (6/8 dvit., 2/2 trit., 1/1 baud.), Nemanja Nedovičius 18 (4/10 trit.), Georgios Papagiannis 15 (10 atk. kam.), Jeremy Evansas 7, Stefanas Jovčius 6 (5 rez. perd.).