32
Hiustono „Rockets“ – Oklahomos „Thunder“ 118:87 (nuotr. SCANPIX)

NBA atkrintamosiose debiutavo lietuvis Domantas Sabonis. Tiesa, jam vyriausiasis Oklahomos „Thunder“ treneris Billy Donovanas šansą suteikė tik per vadinamąsias „šiukšlių minutes“ – tada, kai nugalėtojas buvo aiškus.

32

Serijoje iki keturių pergalių į priekį išsiveržė Hiustono „Rockets“. Ji namie laimėjo įtikinamai – 118:87.

„Thunder“ savo varžovams priešinosi beveik du kėlinius. 22-ąją minutę rezultatas buvo 55:54, „Rockets“ naudai. Hiustono komanda iki ketvirčio pabaigos atitrūko (59:54), sužaidė solidžią antrąją rungtynių dalį ir šventė pergalę pirmajame serijos mače.

„Rockets“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 56:41. Sugriebtų puolant statistika – 14:7.

„Thunder“ iš žaidimo pataikė 30 metimų, atkavo 81 kartą (37 procentai).

D. Sabonis aikštėje pasirodė likus trims minutėms ir 38 sekundėmis. Tada „Rockets“ pirmavo 112:80.

Lietuvis per laiką, praleistą aikštėje, pelnė keturis taškus, pataikęs visas keturias baudas, prametęs dvitaškį ir tritaškį. D. Sabonis atkovojo du kamuolius.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 37 (13/28 metimų, 8/11 baudų, 9 rezultatyvūs perdavimai, 7 atkovoti kamuoliai), Patrickas Beverley 21 (8/13 met., 10 atk. kam.), Nene 15 (7/8 met., 5 atk. kam.), Clintas Capela 14 (7/9 met., 7 atk. kam.), Lou Williamsas 11 (5/7 baud.).

Thunder“: Russellas Westbrookas 22 (6/23 met., 7/8 baud., 11 atk. kam., 7 rez. perd.), Andre Robertsonas 18 (7/10 met., 7 atk. kam.), Jerami Grantas 10 (5/9 met., 5 atk. kam.).

„Rockets“ (55 pergalės / 27 pralaimėjimai) į atkrintamąsias pateko su trečiu Vakarų konferencijos rezultatu, „Thunder“ (47/35) – šeštu.

Antrosios serijos rungtynės vyks taip pat Hiustone.